Trzygwiazdkowy hotel w popularnym polskim uzdrowisku promuje ofertę organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych i rozmów rekrutacyjnych.

Cena pakietu konferencyjnego obejmuje wynajem sali konferencyjnej z przerwą kawową w promocyjnej cenie, obiad w formie bufetu, kolację oraz nocleg w pokoju dwuosobowym. Na zaplecze konferencyjne Austeria Conference składają się trzy funkcjonalne sale konferencyjne mieszczące łącznie 1 tys. osób. Pomieszczenia są klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt (nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, rzutniki multimedialne, rolety zaciemniające, flipcharty, ekrany, szatnie i dostęp do internetu) jak rownież system dźwiękoszczelnych ścian przesuwnych, dzięki czemu w salach możliwa jest organizacja spotkań zarówno dla 500 jak i 20 osób.

Hotel Austeria Conference Spa oferuje 160 miejsc noclegowych w 58 pokojach dwuosobowych, 4 pokojach jednoosobowych oraz 3 apartamentach VIP. Do dyspozycji uczestników odbywających się w obiekcie konferencji pozostają hotelowa restauracja oraz lobby bar.

źródło: www.hotelausteria.pl