Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Austeria Conference & Spa

Bema 32, 87-720 Ciechocinek
www.hotelausteria.pl

Skontaktuj się z obiektem

Sandra Przybysz sp. ds. sprzedaży 663 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Austeria Conference & Spa

Konferencje i zabiegi w nowym spa w Ciechocinku

Data aktualności: 27-02-2013

 • Konferencje i zabiegi w nowym spa w Ciechocinku - Hotel Austeria Conference & Spa

  26 stycznia 2013 r. w trzygwiazdkowym hotelu konferencyjnym otwarto strefę Spa & Wellness, w której skorzystać można z szerokiej oferty terapii wodnych i rytuałów.

   

   

   

   

   

   


  Placówka proponuje gościom obiektu masaże (klasyczne, relaksacyjne, energetyzujące, z użyciem miodu i świecy), a także odprężające i regenerujące zabiegi na ciało i twarz z wykorzystaniem są kosmetyków firmy Thalion. Do ich dyspozycji pozostaje również jacuzzi.

  Na centrum konferencyjne Hotelu Austeria składają się trzy klimatyzowane sale konferencyjne, w których mogą odbywać się spotkania z udziałem do tysiąca osób łącznie. Pomieszczenia zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt - system dźwiękoszczelnych ścian przesuwnych, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, rzutniki multimedialne, rolety zaciemniające, flipcharty, ekrany, szatnie i dostęp do internetu. Hotel posiada 150 miejsc noclegowych w 64 pokojach dla gości. W obiekcie mieszczą się również restauracja oraz lobby bar.

Oferty specjalne