Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Bania Thermal & Ski

Środkowa 181, 34-405 Białka Tatrzańska
www.hotelbania.pl

Skontaktuj się z obiektem

Marek Wnukowicz Kierownik recepcji i działu sprzedaży grupowej 694 4...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Bania Thermal & Ski

Już w najbliższy piątek na Podhalu otworzy się nowy hotel konferencyjny

Data aktualności: 19-12-2012

 • Już w najbliższy piątek na Podhalu otworzy się nowy hotel konferencyjny - Hotel Bania Thermal & Ski

  21 grudnia 2012 r. w Białce Tatrzańskiej nastąpi uroczyste otwarcie pierwszego w tej miejscowości czterogwiazdkowego obiektu hotelowo-konferencyjnego. Na zaplecze konferencyjne placówki złożą się trzy w pełni wyposażone sale.
   

   

   

   

   

   


  - Przed nami ostatnie prace. Co prawda otwieramy hotel 21 grudnia, jednak mamy już komplet rezerwacji na okres świąteczny i Sylwestra. Mam nadzieję, że kolejne miesiące zimowe będą równie owocne – mówi Stefan Stopa, dyrektor Hotelu Bania Thermal&Ski.

  W czterogwiazdkowym obiekcie znajdują się trzy sale konferencyjno-szkoleniowe, a także klub muzyczny i trzy restauracje. W sumie hotel odda do dyspozycji gości 400 miejsc noclegowych w 150 pokojach. W każdym z nich znajdą się stylowe, ręcznie wykonane drewniane meble z typowymi dla Podhala motywami roślinnymi i geometrycznymi. - Ta inwestycja, jak i wszystkie inne nasze przedsięwzięcia to połączenie nowoczesności, wysokiej jakości materiałów oraz tradycji góralskiej. Wnętrza, które godzą funkcjonalność z komfortem w całości wykonane są z naturalnych materiałów, takich jak kamień i drewno – mówi Paweł Dziubasik, właściel Hotelu Bania.

  Budowa Hotelu Bania Thermal&Ski rozpoczęła się wiosną 2011 roku. Inwestycję sfinansowano ze środków własnych oraz kredytu bankowego zaciągniętego przez właścicieli obiektu - góralską rodzinę Dziubasików, do której należą m.in. ośrodek narciarski i Pensjonat Bania. Jednym z atutów hotelu jest jego położenie - obiekt jest bowiem niemal przyklejony z jednej strony do kompleksu basenów termalnych, a z drugiej do stoków narciarskich. Budynek wpisuje się w otoczenie dzięki charakterystycznej góralskiej architekturze – spadzistym dachom, kamiennym filarom oraz drewnianym balkonom.

  źródło: www.hotelbania.pl

Oferty specjalne