Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Bazar Poznań

Al. Marcinkowskiego 10, 61-739 Poznań
www.bazarpoznanski.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Bazar Poznań

Zabytkowy hotel w Poznaniu znów przyjmie gości

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zabytkowy hotel w Poznaniu znów przyjmie gości - Hotel Bazar Poznań

  W 2012 roku zakończy się wieloletni remont Hotelu Bazar w Poznaniu. Hotel wrócić ma do stanu z czasów Poznania Wielkopolskiego.

   

   

   

   

   

   

   

   
  Dla poznańskiego Hotelu Bazar, którego tradycje sięgają 1838 roku,  po wielu latach remontów i modernizacji znów rozpocznie się okres świetności.  Ten jeden z najstarszych polskich hoteli zaoferuje standard czterech gwiazdek.


  Bazar to kameralny, bardzo przytulny i stylowy hotel, położony w pięknym, zabytkowym budynku  w samym sercu Poznania. Indywidualnie zaprojektowane wnętrza, wysokiej klasy wyposażenie oraz wszelkie udogodnienia stworzą ciepły i elegancki klimat tego miejsca. Hotel stanowi idealne miejsce zarówno do wypoczynku jak i pracy oraz spotkań biznesowych.


  Do dyspozycji gości hotel udostępni 53 komfortowo wyposażone pokoje i luksusowe apartamenty.


  W hotelu nie zabraknie profesjonalnie przygotowanych sal wielofunkcyjnych, przeznaczonych na szkolenia, konferencje czy narady. Dumą obiektu ma być Sala Biała. Do dyspozycji klientów będzie również elegancka restauracja, kawiarnia i centrum rekreacyjne.


  Hotel Bazar to miejsce o unikalnym charakterze wynikającym z niepowtarzalnego wystroju, atmosfery związanej z tradycją i historią miejsca


  Wiosną 2012 w hotelu ma zostać uruchomiona jedna z dwóch hotelowych restauracji.


  Inwestorem obiektu jest firma Bazar Poznański S.A.Hotel Bazar jest częścią historycznego kompleksu, w skład którego wchodzą również Galeria sklepów oraz powierzchnia biurowa.  źródło: http://www.bazarpoznanski.pl