Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort

Kępa, 09-110 Kępa
www.hotelbonifacio.pl

Skontaktuj się z obiektem

Wojciech Żbik Account Manager 664 9...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort

Połączy konferencje z rodzinną integracją

Data aktualności: 22-11-2012

 • Połączy konferencje z rodzinną integracją - Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort

  Spółka BFC, specjalizująca się w organizowaniu wyjazdów klubowych dla klientów indywidualnych oraz firm, rozszerzy ofertę o rozwiązania z obszaru incentive travel połączone z integracją rodzinną. Obiekt, który zostanie otwarty jesienią 2012 r., ma stworzyć do tego odpowiednie warunki.

   

   

   

   

   


  Przy tworzeniu koncepcji hotelu BoniFaCio Spa & Sport Resort wykorzystano 20-letnie doświadczenie firmyw organizacji wyjazdów dla rodzin i firm. Dlatego zarówno wybór lokalizacji kompleksu, jak i zagospodarowanie terenu miały na celu stworzenie odpowiednich warunków do udanego wypoczynku. Wyróżnikiem hotelu jest także zespół specjalistów z zakresu sportu, zdrowia, urody, diety oraz aktywności dla dzieci. To właśnie pod ich okiem będą realizowane programy dedykowane dorosłym oraz najmłodszym, a także integrujące części wspólne.

  - Zauważyliśmy, że w Polsce zaczyna kształtować się trend, obecny już na Zachodzie, polegający na łączeniu wyjazdów firmowych z integracją rodzinną. Jest to według nas ważna informacja dla korporacji, chcących wynagrodzić swoich pracowników lub kluczowych klientów ekskluzywnym wyjazdem. Często potrzeba spędzenia dobrze zorganizowanego czasu z dziećmi jest silniejsza od wszystkich atrakcji oferowanych podczas imprezy – mówi Łukasz Adamowicz, Dyrektor Działu Incentive BFC.

  Ideą hotelu jest powrót do natury oraz promowanie aktywnego trybu życia. BoniFaCio Spa & Sport Resort zaproponuje m.in. organizację warsztatów i szkoleń w mogącej pomieścić do 300 osób sali konferencyjnej, a następnie przeniesienie ich w plener. 10-hektarowa polana, na której usytuowany jest obiekt, a także okalające ją lasy dadzą możliwość organizacji zajęć teambuildingowych. Pod okiem animatorów hotelu uczestnicy warsztatów będą mogli nie tylko wzmacniać swoją tężyznę fizyczną, ale także zdobywać wiedzę i umiejętności z zakresu polepszenia komunikacji w zespole, zarządzania procesami czy rozwiązywania problemów.

  W czasie gdy dorośli będą pochłonięci szkoleniami, dzieci również nie będą narzekały na nudę. Z myślą o nich opracowany został specjalny program animacyjny, tożsamy z ideą hotelu, zakładający aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. - Zajęcia sportowe, uzupełnione o elementy edukacyjne, będą prowadzone w małych grupach zarówno na terenie ośrodka, jak i w bezpośredniej okolicy. Będziemy dostosowywać je odpowiednio do pory roku, tak aby nasi mali goście nigdy się nie nudzili – mówi Tomasz Roszkiewicz, ekspert z zakresu animacji i zabaw interaktywnych dla dzieci.

  W wybranych przez siebie godzinach rodzice będą mogli dołączyć do swoich dzieci i wspólnie korzystać z infrastruktury hotelowej lub uroków okalającej ośrodek przyrody. Bliskość rzeki Wkry daje możliwość wybrania się na kajaki. Z kolei duża powierzchnia rekreacyjna wokół hotelu umożliwi organizację wycieczek rowerowych, jazd off-road, lotów szybowcem lub balonem, rejsów skuterami wodnymi i łodziami hybrydowymi, a także grę w mało znane jeszcze w Polsce dyscypliny sportowe, takie jak krykiet czy football amerykański.

  źródło: www.bfc.com.pl