Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort

Kępa, 09-110 Kępa
www.hotelbonifacio.pl

Skontaktuj się z obiektem

Wojciech Żbik Account Manager 664 9...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort

Nowy dyrektor generalny

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy dyrektor generalny - Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort

  Ewa Bernecka została nominowana na stanowisko dyrektora hotelu BoniFaCio SPA & Sport Resort. Do czasu otwarciu obiektu będzie koordynowała proces rekrutacji obsługi, wybierała kontrahentów i dostawców oraz przygotowywała hotel do otwarcia.

   

   

   

   

   

   


  Ewa Bernecka jest absolwentką Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu. Z branżą hotelarską związała się ponad 16 lat temu. Najważniejszym etapem w zdobywaniu doświadczenia zawodowego był czas współpracy z hotelem Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym, gdzie zajmowała kolejno stanowiska Dyrektora Pionu Hotelowego, Zastępcy Dyrektora Generalnego oraz od maja 2011 roku Dyrektora Generalnego. Bernecka pracę w BoniFaCio SPA&Sport Resort rozpocznie z dniem 1 września 2012 r. Otwarcie hotelu ma odbyć się jesienią tego samego roku.

  - Praca w nowym miejscu to doskonała okazja do poszerzania swoich kompetencji, ale także ogromne wyzwanie. Tu jest ono tym większe, że hotel dopiero zaczyna swoją działalność. Nie wahałam się jednak ani chwili, ponieważ na polskim rynku nie było do tej pory takiego obiektu jak BoniFaCio. Połączenie trzech cech – wygody, estetyki, funkcjonalności – z pewnością uczyni go wyjątkowym i przyciągnie wielu gości – mówi Ewa Bernecka.

  - Uważamy, że kluczem do sukcesu naszego hotelu, oprócz unikatowej na polskim rynku oferty silnie integrującej rozwiązanie w zakresie sportu, zdrowia oraz powrotu do natury, jest zespół najwyższej klasy specjalistów. Niewątpliwie jednym z nich jest pani Ewa Bernecka, która posiada bogate doświadczenia oraz imponujące dokonania w branży hotelarskiej - mówi Maciej Szpot, prezes BFC, inwestor hotelu.

  Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort znajduje się w miejscowości Kępa, w odległości około 70 km od Warszawy.
  Obiekt, którego otwarcie nastąpi jesienią 2012 r., odda do dyspozycji gości 49 pokoi, dwie restauracje, klub dla dzieci, oraz centrum SPA z ofertą relaksacyjną i kosmetyczną. Hotelowa sala konferencyjna będzie w stanie pomieścić do 300 osób. W obiekcie znajdą sę także 2 baseny, 4 korty tenisowe oraz kompleks boisk.

  źródło: www.ciszewskipr.pl