Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort

Kępa, 09-110 Kępa
www.hotelbonifacio.pl

Skontaktuj się z obiektem

Wojciech Żbik Account Manager 664 9...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort

Ruszył hotel konferencyjny, do którego wjedziesz samochodem

Data aktualności: 05-02-2013

 • Ruszył hotel konferencyjny, do którego wjedziesz samochodem - Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort

  Prawdopodobnie już na początku kwietnia 2013 r. nastąpi oficjalne otwarcie nowego hotelu w miejscowości Kępa niedaleko Sochocina. Jak informują przedstawiciele obiektu, ośrodek jest już w pełni przygotowany do przyjmowania gości i organizowania imprez zarówno sportowych jak i wszelkiego rodzaju eventów.

   

   

   

   

   


  W uruchomionym pod koniec grudnia 2012 r. obiekcie znajdują się trzy w pełni klimatyzowane sale konferencyjne na 70 osób, które dzięki mobilnym ścianom można połączyć w jedno duże pomieszczenie mogące pomieścić do 300 osób. Każda z sal została wyposażona w ekran, rzutnik i nagłośnienie, a dzięki dużym drzwiom możliwy jest do niej wjazd samochodem. W  ostatnim czasie Hotel BoniFaCio Spa & Sport podjął współpracę z firmą LR Centrum, przedstawicielem brytyjskich marek Jaguar i Land Rover. W ramach partnerstwa na terenie hotelu będą prezentowane najnowsze modele samochodów. "Firmom, przyświecają podobne cele i priorytety. Zarówno Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort, jak i partnerskie firmy Jaguar i Land Rover, łączą w sobie niezależność, wysoki standard, innowacyjność w podejściu do świata i do klienta. Stąd pomysł by stworzyć coś wspólnie i podjąć nowe wyzwania" - napisano w komunikacie prasowym obiektu.

  10-hektarowa polana, na której usytuowany jest hotel, a także okalające ją lasy dadzą możliwość organizacji zajęć teambuildingowych. Pod okiem animatorów hotelu uczestnicy warsztatów będą mogli nie tylko wzmacniać swoją tężyznę fizyczną, ale także zdobywać wiedzę i umiejętności z zakresu polepszenia komunikacji w zespole, zarządzania procesami czy rozwiązywania problemów.

  Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort odda do dyspozycji gości 45 pokoi, dwie restauracje, antresolę klubową ChillOut, sale dla dzieci, oraz centrum spa & wellness z ofertą relaksacyjną i kosmetyczną. Goście hotelu BoniFaCio będą mogli skorzystać z kompleksowej opieki specjalistów, trenerów fitness, masażystów, kosmetyczek, a także animatorów, którzy zapewnią rozrywkę maluchom. - Zauważyliśmy, że w Polsce zaczyna kształtować się trend, obecny już na Zachodzie, polegający na łączeniu wyjazdów firmowych z integracją rodzinną. Jest to według nas ważna informacja dla korporacji, chcących wynagrodzić swoich pracowników lub kluczowych klientów ekskluzywnym wyjazdem. Często potrzeba spędzenia dobrze zorganizowanego czasu z dziećmi jest silniejsza od wszystkich atrakcji oferowanych podczas imprezy – mówi Łukasz Adamowicz, Dyrektor Działu Incentive BFC. W czasie gdy dorośli będą pochłonięci szkoleniami, dzieci również nie będą narzekały na nudę. Z myślą o nich opracowany został specjalny program animacyjny, tożsamy z ideą hotelu, zakładający aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. - Zajęcia sportowe, uzupełnione o elementy edukacyjne, będą prowadzone w małych grupach zarówno na terenie ośrodka, jak i w bezpośredniej okolicy. Będziemy dostosowywać je odpowiednio do pory roku, tak aby nasi mali goście nigdy się nie nudzili – mówi Tomasz Roszkiewicz, ekspert z zakresu animacji i zabaw interaktywnych dla dzieci.

  W wybranych przez siebie godzinach rodzice będą mogli dołączyć do swoich dzieci i wspólnie korzystać z infrastruktury hotelowej lub uroków okalającej ośrodek przyrody. Bliskość rzeki Wkry daje możliwość wybrania się na kajaki. Z kolei duża powierzchnia rekreacyjna wokół hotelu umożliwi organizację wycieczek rowerowych, jazd off-road, lotów szybowcem lub balonem, rejsów skuterami wodnymi i łodziami hybrydowymi, a także grę w mało znane jeszcze w Polsce dyscypliny sportowe, takie jak krykiet czy football amerykański.

  źródło: Hotel BoniFaCio SPA&Sport Resort