Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort

Kępa, 09-110 Kępa
www.hotelbonifacio.pl

Skontaktuj się z obiektem

Wojciech Żbik Account Manager 664 9...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort

Hotel już skategoryzowany

Data aktualności: 21-06-2013

 • Hotel już skategoryzowany - Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort
  Hotel konferencyjny w Kępie koło Sochocina informuje, że pomyślnie przeszedł kategoryzację. Zgodnie z planem, otrzymał cztery gwiazdki.
   
   
   
   
   
   
   
  Hotel BoniFaCio SPA&Sport Resort przyjmuje już gości, chociaż wielkie otwarcie zaplanowano na 29 i 30 czerwca 2013 r.. Znajdujący się niedaleko Warszawy obiekt oddaje do dyspozycji gości 45 komfortowo wyposażonych pokoi, dwie restauracje, antresolę klubową, sale dla dzieci, oraz centrum SPA z ofertą relaksacyjną i kosmetyczną. 
   
  Jest to również hotel konferencyjny,wyposażony w klimatyzowane sale konferencyjne z ruchomymi ścianami, dzięki którym można uzyskać jedną dużą powierzchnię na 300 osób lub do trzech osobnych z możliwością udziału w zajęciach 70 osób w każdej. Duże drzwi zewnętrzne przygotowane są do wjazdu samochodu do Sali. Każda z sal wyposażona jest w ekran, rzutnik, nagłośnienie. Istnieje również możliwość wynajęcia kabin do tłumaczeń symultanicznych.