Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort

Kępa, 09-110 Kępa
www.hotelbonifacio.pl

Skontaktuj się z obiektem

Wojciech Żbik Account Manager 664 9...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort

Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort oficjalnie otwarty

Data aktualności: 08-07-2013

 • Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort oficjalnie otwarty - Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort
  Czwarty filar działalności specjalizującego się m.in. w organizacji incentive travel Businessman Fun Clubu, został oficjalnie otwarty. 
   
   
   
   
   
   
   
  Koncepcja czterogwiazdkowego Bonifacio zakłada połączenie odpoczynku i relaksu ze sportową aktywnością. Obiekt celuje w średniej wielkości grupy konferencyjne czy eventowe oraz klienta indywidualnego, który ceni sobie aktywny wypoczynek w otoczeniu natury.
   
  Bonifacio powstał na polanie otoczonej 3 tys. hektarów lasu, w odległości 2 km od rzeki Wkry. Co podkreślają jego właściciele, najbliższe zabudowania znajdują się w oddalonym o 12 km Płońsku. Od Warszawy dzieli Kępę, pod której adresem funkcjonuje hotel, 70 km. Obiekt dzieli 40 km od lotniska Modlin. 
   
  W Bonifacio znajduje się 45 pokojów, które zapewniają 117 miejsc noclegowych. Do dyspozycji gości i organizatorów eventów są dwie restauracje przeznaczona dla grup i a la carte, w której można zorganizować spotkanie dla maksymalnie 120 osób, oraz bar z parkietem i miejscem dla DJ-a. Restauracja poleca m.in. menu degustacyjne inspirowane pięcioma smakami piwa Ciechan, z którego producentem współpracuje Bonifacio, choć oferuje także duży wybór win. Trzy ale konferencyjne po połączeniu w jedną pomieszczą 300 uczestników spotkania. W każdej z nich mogą odbywać się warsztaty na ok. 70 osób. 
   
  W części spa znajdują się m.in. jacuzzi, sauna sucha i parowa czy hammam. W hotelu są dwa baseny – wewnętrzny, 18-metrowy i zewnętrzny – 25-metrowy. Część 10-hektarowej polany przeznaczona jest na organizację pikników, w drugiej znajdują się tereny sportowe – korty tenisowe, boisko do koszykówki i siatkówki, boisko do piłki plażowej i uniwersalne do piłki nożnej. Lokalizacja obiektu pozwala organizatorom integracji firmowych włączać do swoich programów kajaki, rowery, off road, strzelectwo czy wyprawy na orientacje. Bonifacio proponuje także tematyczny programy team-buildingowe. Goście hotelu i centrum konferencyjnego mogą korzystać z darmowego dostępu do Internetu. 
   
  Aby zlać się z naturalnym otoczeniem, obiekt jest nie duży i wykonany z naturalnych materiałów, głównie z drewna. Dzięki wykorzystaniu przeszklonych powierzchni w Bonifacio mamy duży dostęp do światła dziennego, choć nie mają go sale konferencyjne. Architektonicznie hotel cechuje skandynawski minimalizm. Wartość inwestycji Bonifacio Spa & Sport Resort to 36 mln złotych, z czego 15 mln złotych pochodzi z dofinansowania unijnego.