Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Borowinowy Zdrój Wellness Spa & Conference w Supraślu

Zielona 3, 16-030 Supraśl
http://borowinowyzdroj.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Borowinowy Zdrój Wellness Spa & Conference w Supraślu

Luksusowy hotel na konferencje w miejscowości uzdrowiskowej

Data aktualności: 22-11-2012

 • Luksusowy hotel na konferencje w miejscowości uzdrowiskowej - Hotel Borowinowy Zdrój Wellness Spa & Conference w Supraślu

  Borowinowy Zdrój Wellness SPA & Conference powstaje w Supraślu, w województwie podlaskim.
   

   

   

   

   

   

   

   

  W otoczeniu pięknej przyrody w 500-letniej uzdrowiskowej miejscowości Supraśl, przy ulicy Zielonej powstaje elegancki hotel. Nowy obiekt połączony jest z nadrzeczną ścieżką spacerową. Ponadto w okolicy znajduje się mnóstwo ciekawych szlaków turystycznych.

  Hotel do dyspozycji gości odda około 100 miejsc noclegowych w luksusowych pokojach jedno i dwuosobowych. Nie zabraknie też luksusowych apartamentów.

  Na potrzeby biznesu udostępnione zostaną dwie stylowo urządzone sale, mogące pomieścić kolejno 100 i 250 osób. Sale wyposażone będą w najwyższej jakości sprzęt multimedialny. Obiekt przystosowany zostanie do organizacji konferencji, szkoleń oraz różnego rodzaju eventów.

  Hotel Borowinowy Zdrój stanowić ma również doskonałe miejsce na imprezy integracyjne, w organizacji których pomoże wykwalifikowana obsługa hotelu. Wśród atrakcji, które pomogą zjednoczyć pracowników każdej firmy i które zapewnia nowy obiekt wymienić można m.in.: ogniska, spływy kajakowe, przejażdżki bryczkami oraz kuligi.

  W obiekcie znajdzie się również nowoczesne SPA, z którego dobrodziejstw skorzystać będzie można po dniu pełnym spotkań. Hotel zaoferuje m.in. zabiegi borowinowe, kuracje odmładzające i upiększające oraz kapsułę do zabiegów błotnych i suchych. W plenerze obiektu znajdzie się ruska bania.

  Budowa hotelu jest częściowo finansowa z budżetu Unii Europejskiej.

  Pierwotnie hotel miał zostać otwarty na wiosnę 2011, jednak z różnych przyczyn otwarcie zostało odsunięte w czasie. Oficjalne otwarcie hotelu odbyć ma się już wkrótce.
     źródło: http://borowinowyzdroj.pl

Oferty specjalne

 • Komfortowa

  Z myślą o najbardziej zapracowanych , przygotowaliśmy specjalny pakiet biznesowy, który zapewni również chwilę relaksu. W skład pakietu wchodzi: -Nocleg w komfortowym pokoju dwuosobowym z dostępem do internetu -Śniadanie w formie bufetu -Obiadokolacja -Wynajem sali konferencyjnej wraz z przerwą...