Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Borowinowy Zdrój Wellness Spa & Conference w Supraślu

Zielona 3, 16-030 Supraśl
http://borowinowyzdroj.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Borowinowy Zdrój Wellness Spa & Conference w Supraślu

W maju nowy hotel na konferencje w województwie podlaskim

Data aktualności: 22-11-2012

 • W maju nowy hotel na konferencje w województwie podlaskim - Hotel Borowinowy Zdrój Wellness Spa & Conference w Supraślu

  Mieszczący się w Supraślu obiekt odda do dyspozycji gości dwie sale konferencyjne oraz centrum spa.

   

   

   

   

   

     Jak zapowiadają przedstawiciele hotelu, Borowinowy Zdrój Wellness Spa & Conference będzie specjalizował się w organizowaniu konferencji i przyjęć okolicznościowych, a także ognisk, kuligów i imprez integracyjnych. Hotel odda do dyspozycji gości 100 miejsc noclegowych w 31 pokojach (w tym 3 apartamentach: włoskim, angielskim i francuskim). W obiekcie znajdą się dwie sale: konferencyjna na maksimum 200 osób oraz bankietowa na 250 osób. Sala konferencyjna zostanie wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny: flipchart, rzutnik multimedialny, rzutnik pisma z folii, ekran, odtwarzacz DVD, mikrofony bezprzewodowe, telewizor oraz stały dostęp do Internetu.

  Hotelowa restauracja będzie serwować dania kuchni śródziemnomorskiej, polskiej i regionalnej. Na terenie obiektu znajdą się również karczma regionalna, taras widokowy oraz bania ruska. Głowną atrakcją hotelu ma być z kolei centrum spa o nazwie Świątynia Pięciu Zmysłów. W obiekcie o powierzchni 300 mkw. goście będą mogli korzystać z szerokiej gamy zabiegów z wykorzystaniem borowin, w tym kuracji odmładzających i upiększających.

  Rozpoczęcie działalności hotelu Borowinowy Zdrój Wellness Spa & Conference zaplanowano na maj 2012 r. Inwestorem obiektu jest Grupa Margo - białostocka spółka, do której należą Centrum Konferencyjne Titanic i restauracja Faraon.

     źródło: www.borowinowyzdroj.pl

Oferty specjalne

 • Komfortowa

  Z myślą o najbardziej zapracowanych , przygotowaliśmy specjalny pakiet biznesowy, który zapewni również chwilę relaksu. W skład pakietu wchodzi: -Nocleg w komfortowym pokoju dwuosobowym z dostępem do internetu -Śniadanie w formie bufetu -Obiadokolacja -Wynajem sali konferencyjnej wraz z przerwą...