Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Borowinowy Zdrój Wellness Spa & Conference w Supraślu

Zielona 3, 16-030 Supraśl
http://borowinowyzdroj.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Borowinowy Zdrój Wellness Spa & Conference w Supraślu

Zmienia datę otwarcia

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zmienia datę otwarcia - Hotel Borowinowy Zdrój Wellness Spa & Conference w Supraślu

  Obiekt przy ul. Zielonej w Supraślu, którego budowa dobiega już końca, otworzy się kilka tygodni później niż planowano. Jak informują przedstawiciele Borowinowego Zdroju, hotel przyjmie pierwszych gości we wrześniu 2012 r.

   

   

   

   

   

   

   

  Obiekt odda do ich dyspozycji 100 miejsc noclegowych w 31 pokojach, w tym trzech apartamentach: włoskim, angielskim i francuskim. Hotelowa restauracja Karczma Regionalna będzie specjalizowała się w daniach kuchni śródziemnomorskiej, polskiej i regionalnej. Obok niej znajdzie się sala bankietowa na max. 250 osób. W hotelu pojawi się również sala konferencyjna, mogąca pomieścić maksymalnie 200 osób. Pomieszczenie zostanie wyposażone we flipchart, markerami i papierem, rzutnik multimedialny, rzutnik pisma z folii, ekran, odtwarzacz DVD, mikrofony bezprzewodowe, telewizor oraz stały dostęp do internetu.

   

  Atutem hotelu Borowinowy Zdrój ma być centrum spa o nazwie Świątynia Pięciu Zmysłów, gdzie na przestrzeni 300 mkw. goście obiektu będą mogli poddać się zabiegom z wykorzystaniem borowin. Dodatkowymi atrakcjami dla gości będą bania ruska oraz taras widokowy.

   

  Inwestorem hotelu jest białostocka firma Grupa Margo, do której należą funkcjonujące w mieście Centrum Konferencyjne Titanic oraz restaurację Faraon.

   

  źródło: www.borowinowyzdroj.pl

Oferty specjalne

 • Komfortowa

  Z myślą o najbardziej zapracowanych , przygotowaliśmy specjalny pakiet biznesowy, który zapewni również chwilę relaksu. W skład pakietu wchodzi: -Nocleg w komfortowym pokoju dwuosobowym z dostępem do internetu -Śniadanie w formie bufetu -Obiadokolacja -Wynajem sali konferencyjnej wraz z przerwą...