Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Boss Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe

Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa
www.hotelboss.pl

Skontaktuj się z obiektem

Anna Lenart Specjalista ds. Marketingu 22 51...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Boss Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe

BOSS bada trendy na rynku konferencji

Data aktualności: 02-07-2013

 • BOSS bada trendy na rynku konferencji - Hotel Boss Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe

  Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe BOSS przeprowadziło analizę ilości spotkań biznesowych w pierwszym półroczu 2013 r.. Konferencji było więcej niż w roku ubiegłym, ale były nieco mniejsze.

   

   

   

   

   

   

  Przedstawiciele mieszczącego się w Warszawie Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego BOSS postanowili porównać wyniki z I połowy 2012 r. z sytuacją z ostatnich sześciu miesięcy. Okazało się, że od stycznia do końca czerwca 2012 r. w obiekcie zorganizowano 379 spotkań biznesowych. W tym samym okresie 2013 r. było ich aż 412. Miesiącem, cieszącym się największym zainteresowaniem, tak jak w poprzednim roku, okazał się marzec. Podczas tych 31 dni, w 2012 r., odbyło się w hotelu 85 spotkań biznesowych, a w czasie zakończonego właśnie pierwszego półrocza 79. Najczęstszą ich formą były szkolenia, zazwyczaj połączone z zajęciami integracyjnymi. W pierwszej połowie 2012 r. spotkania korporacyjne organizowane były średnio na 51 osób, w tym roku wskaźnik ten wyniósł 46.

  Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotel BOSS oferuje jedno z największych zapleczy biznesowych w województwie mazowieckim. Do dyspozycji gości oddaje 17 klimatyzowanych, w pełni wyposażonych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 1100m2. Największa z nich pomieści nawet 400 osób.

   

Oferty specjalne

 • Open Wedding Day

 • Zimowa oferta konferencyjna w Hotelu Boss

  Wybierz jeden z naszych pakietów - z noclegiem lub bez i zaplanuj zimowe spotkanie biznesowe.
 • Wiosenne promocje

  W oczekiwaniu na słoneczną i ciepłą wiosnę zachęcamy Was do skorzystania z naszych nowych promocji!Więcej informacji pod numerem tel.: 22 51 66 100/200 Wiosenna konferencja  95 zł/osobaSala konferencyjna z wyposażeniemdwie standardowe przerwy kawowe (kawa, herbata, woda i ciasto)lunch w formie...