Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Boss Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe

Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa
www.hotelboss.pl

Skontaktuj się z obiektem

Anna Lenart Specjalista ds. Marketingu 22 51...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Boss Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe

Hotel Boss odnowił centrum konferencyjne

Data aktualności: 29-08-2013

 • Hotel Boss odnowił centrum konferencyjne - Hotel Boss Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe
  W Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Hotel Boss, zlokalizowanym w warszawskiej dzielnicy Wawer, zakończono pierwszy etap prac modernizacyjnych. Przebudowa objęła restaurację hotelową Malinowa, sale konferencyjne oraz pokoje.
   
  Restauracja Malinowa to ekskluzywna, klimatyzowana sala o powierzchni niemal 300 mkw., przeznaczona na ok. 150 osób. To idealne miejsce dla organizacji każdego rodzaju spotkań. Przez niemal dwadzieścia lat odwiedziło ją ok. 100 tysięcy gości weselnych i uczestników innych uroczystości rodzinnych oraz wielu przedstawicieli świata biznesu. - Przebudowa Restauracji Malinowej to początek procesu modernizacji Hotelu BOSS. Zależało nam na odświeżeniu wnętrza tej części obiektu jako pierwszej, ponieważ to jedno z ulubionych miejsc zarówno naszych gości biznesowych, jak i turystów indywidualnych - mówi Bożenna Wygonowska, właścicielka Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Hotel BOSS.
   
  Modernizacja sal konferencyjnych
   
  Prace modernizacyjne objęły wymianę podłóg i mebli, przebudowę sufitów, a także zmianę oświetlenia zarówno w restauracji, jak i w dwóch przylegających do niej salach Kryształowej i Szafirowej. Nowe wnętrza będą utrzymane w jasnej, beżowej tonacji. Ponadto wybudowano dodatkowy bufet oraz stację live cooking, dzięki której na oczach gości będą powstawać pyszne potrawy kuchni polskiej i europejskiej, a wszystko pod czujnym okiem Mistrza Mariusza Okrasy. Autorką projektu jest Anna Łaszkiewicz z pracowni BLOK z Krakowa. Drugim ważnym etapem modernizacji jest montaż klimatyzacji w pokojach. Proces ten dobiega końca i wkrótce wszystkie pokoje w hotelu będą klimatyzowane. W najbliższej przyszłości planowana jest również zmiana wystroju głównego lobby.
   
  Idealne miejsce na konferencje
   
  Obecnie, oprócz 136 pokoi (275 miejsc noclegowych), hotel udostępnia 17 klimatyzowanych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1135 m2, pięknie zagospodarowany teren zielony, który otacza klimatyczną, drewnianą Karczmę Góralską oraz stylową Chatę Grillową z autentycznym paleniskiem wewnątrz. W głównym budynku hotelu, na poziomie -1, znajduje się Klub Retro, który również został odświeżony latem 2013 r. Jest to wyjątkowe pomieszczenie, o powierzchni 350 mkw., nawiązujące wystrojem do szalonych lat dwudziestych, gdzie goście mogą korzystać m.in. z torów bowlingowych, stołów do gry w piłkarzyki oraz cymbergaja.

Oferty specjalne

 • Zimowa oferta konferencyjna w Hotelu Boss

  Wybierz jeden z naszych pakietów - z noclegiem lub bez i zaplanuj zimowe spotkanie biznesowe.
 • Wiosenne promocje

  W oczekiwaniu na słoneczną i ciepłą wiosnę zachęcamy Was do skorzystania z naszych nowych promocji!Więcej informacji pod numerem tel.: 22 51 66 100/200 Wiosenna konferencja  95 zł/osobaSala konferencyjna z wyposażeniemdwie standardowe przerwy kawowe (kawa, herbata, woda i ciasto)lunch w formie...