W Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Hotel Boss, zlokalizowanym w warszawskiej dzielnicy Wawer, zakończono pierwszy etap prac modernizacyjnych. Przebudowa objęła restaurację hotelową Malinowa, sale konferencyjne oraz pokoje.

Restauracja Malinowa to ekskluzywna, klimatyzowana sala o powierzchni niemal 300 mkw., przeznaczona na ok. 150 osób. To idealne miejsce dla organizacji każdego rodzaju spotkań. Przez niemal dwadzieścia lat odwiedziło ją ok. 100 tysięcy gości weselnych i uczestników innych uroczystości rodzinnych oraz wielu przedstawicieli świata biznesu. - Przebudowa Restauracji Malinowej to początek procesu modernizacji Hotelu BOSS. Zależało nam na odświeżeniu wnętrza tej części obiektu jako pierwszej, ponieważ to jedno z ulubionych miejsc zarówno naszych gości biznesowych, jak i turystów indywidualnych - mówi Bożenna Wygonowska, właścicielka Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Hotel BOSS.

Modernizacja sal konferencyjnych

Prace modernizacyjne objęły wymianę podłóg i mebli, przebudowę sufitów, a także zmianę oświetlenia zarówno w restauracji, jak i w dwóch przylegających do niej salach Kryształowej i Szafirowej. Nowe wnętrza będą utrzymane w jasnej, beżowej tonacji. Ponadto wybudowano dodatkowy bufet oraz stację live cooking, dzięki której na oczach gości będą powstawać pyszne potrawy kuchni polskiej i europejskiej, a wszystko pod czujnym okiem Mistrza Mariusza Okrasy. Autorką projektu jest Anna Łaszkiewicz z pracowni BLOK z Krakowa. Drugim ważnym etapem modernizacji jest montaż klimatyzacji w pokojach. Proces ten dobiega końca i wkrótce wszystkie pokoje w hotelu będą klimatyzowane. W najbliższej przyszłości planowana jest również zmiana wystroju głównego lobby.

Idealne miejsce na konferencje

Obecnie, oprócz 136 pokoi (275 miejsc noclegowych), hotel udostępnia 17 klimatyzowanych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1135 m2, pięknie zagospodarowany teren zielony, który otacza klimatyczną, drewnianą Karczmę Góralską oraz stylową Chatę Grillową z autentycznym paleniskiem wewnątrz. W głównym budynku hotelu, na poziomie -1, znajduje się Klub Retro, który również został odświeżony latem 2013 r. Jest to wyjątkowe pomieszczenie, o powierzchni 350 mkw., nawiązujące wystrojem do szalonych lat dwudziestych, gdzie goście mogą korzystać m.in. z torów bowlingowych, stołów do gry w piłkarzyki oraz cymbergaja.