Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Bristol Bytom

Dworcowa 16, 41-902 Bytom
www.hotel-bristol.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Anna Janasz specjalista ds.marketingu +4832...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Bristol Bytom

Konferencje w bytomskim Bristolu już wkrótce w odnowionym wnętrzu

Data aktualności: 26-01-2015

 • Konferencje w bytomskim Bristolu już wkrótce w odnowionym wnętrzu - Hotel Bristol Bytom

  Rozpoczęły się prace renowacyjne związane z odświeżeniem wizerunku Hotelu Bristol w Bytomiu. Trwa przebudowa części restauracyjnej i kawiarni – w planach jest również odnowienie zaplecza konferencyjnego. 

   

  Już niedługo goście odwiedzający bytomski Hotel Bristol będą mogli skorzystać z odremontowanej restauracji oraz zmodernizowanej kawiarni, która do tej pory pełniła raczej funkcję baru. Właściciele budynku znajdującego się w samym centrum miasta planują także odświeżenie wnętrza sali konferencyjnej oraz dołożenie wszelkich starań związanych z podniesieniem dotychczasowych standardów hotelu. Mimo prowadzenia prac związanych z remontem, obiekt nadal przyjmuje gości i klientów biznesowych.

   

  Noclegi i sale konferencyjne na terenie Silesii  


  Oprócz 50 miejsc noclegowych (14 pokoi 1-osobych, 15 - 2-osobowych i 5 typu studio), hotel oferuje zaplecze konferencyjne w postaci jednej sali przystosowanej do jednorazowego pomieszczenia od 50 do 70 osób. Do dyspozycji gości oddane są również Internet bezprzewodowy, sprzęt nagłaśniający, projektor multimedialny, ekran ścienny, telewizor z odtwarzaczem DVD oraz tablica flipchart.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: