Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Bukovina

Sportowa 22, 34-530 Bukowina Tatrzańska
www.hotelbukovina.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Bukovina

Czterogwiazdkowy hotel w Bukowinie Tatrzańskiej zaprasza na Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czterogwiazdkowy hotel w Bukowinie Tatrzańskiej zaprasza na Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych - Hotel Bukovina

  30 kwietnia 2012 r. Bukovina Terma Hotel Spa gościć będzie uczestników 12. edycji wydarzenia.

   

   

   

   

   

   

   

   

  W godzinach od 10.00 do 14.00 wszyscy miłośnicy motoryzacji podziwiać będą mogli ok. 30 odrestaurowanych pojazdów. Warsztat Renowacji Zabytkowych Pojazdów Samochodowych, który jest organizatorem imprezy, zaprezentuje samochody przed- i powojenne. W programie znalazł się konkurs elegancji dla uczestników Zlotu oraz pokaz unikatowych modeli, takich jak Rolls Royce 20/25 HP z 1936 r., AERO 1000 z 1934 r. czy BMW 320 z 1938 r.

  Zjazd to nie tylko gratka dla gości Bukovina Terma Hotel Spa, turystów i mieszkańców Bukowiny Tatrzańskiej. Wszyscy uczestnicy Zlotu będą mieć możliwość skorzystania z basenów termalnych oraz poczęstunku w karczmie Zbójecki Łygotnik. - Fakt, że to już XII edycja Zlotu Pojazdów Zabytkowych jest najlepszym dowodem na ogromną popularność, jaką cieszy się impreza. Jesteśmy zadowoleni, że możemy uczestniczyć w tym wydarzeniu, które w doskonały sposób łączy w sobie zamiłowanie do motoryzacji oraz historii - mówi Krzysztof Kramarz, dyrektor ds. marketingu i PR w Bukovina Terma Hotel Spa.

  Czterogwiazdkowy Hotel Bukovina oferuje łącznie 437 miejsc noclegowych w 152 pokojach i apartamentach. W hotelowej restauracji Morskie Oko serwowane są dania tradycyjnej polskiej kuchni. Na terenie obiektu funkcjonują również Bukovina Club Bar, w którym można napić się kawy Kopi Luwak i alkoholi z całego świata, Active Bar ze zdrową żywnością, oraz Jazz Club dla koneserów. W hotelu działa także centrum spa z kompleksem saun, basenem i jacuzzi.


  Hotel Bukovina to również spełniające najwyższe standardy europejskie centrum kongresowe, oferujące bardzo nowoczesną, w pełni wyposażoną salę konferencyjną nawet na 600 osób, z możliwością podziału na 3 mniejsze niezależne sale. Dodatkowo możliwe jest udostępnienie 3 mniejszych sal na kameralne spotkania biznesowe. Jak zapewniają przedstawiciele hotelu, obiekt jest idealnym miejscem dla wszystkich pragnących przeprowadzić szkolenia dla swoich pracowników oraz firm, organizujących seminaria, sympozja itp.  źródło: www.hotelbukovina.pl