Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Bukovina

Sportowa 22, 34-530 Bukowina Tatrzańska
www.hotelbukovina.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Bukovina

Hotelowe spa nagrodzone w plebiscycie "wSPAniałe SPA 2012"

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotelowe spa nagrodzone w plebiscycie

  Obiekt zwyciężył w VII edycji prestiżowego konkursu organizowanego przez jest Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia „Estetyka”.

  Wyniki konkursu ogłoszono podczas Forum Kosmetyki Naturalnej, SPA i Wellness Estetyka Natura 2012, które odbyło się w Warszawie. W tegorocznej, siódmej już edycji plebiscytu wSPAniałe SPA, w kategorii „SPA w plenerze” bezkonkurencyjny okazał się kompleks Bukovina Terma Hotel Spa. Hotelowe centrum Spa & Wellness wykorzystuje kosmetyki renomowanych marek oraz lecznicze właściwości, wydobywanych z głębi Tatr, wód geotermalnych. Jury plebiscytu doceniło także profesjonalne podejście kadry ośrodka oraz bogatą ofertę proponowanych zabiegów. - Spa Bukovina jest ośrodkiem stosunkowo młodym, mamy niecałe dwa lat i ciągle się rozwijamy. Tym bardziej cieszy nas wyróżnienie w tak prestiżowym konkursie – przyznaje Monika Wiercioch, kierownik Spa Bukovina. – Naszym wielkim plusem jest niezwykle malownicze położenie. Z dala od miejskiego zgiełku, pośród górskich szczytów, na granicy Tatrzańskiego Parku Narodowe tworzymy miejsce, w którym każdy może poczuć się wyjątkowo - dodaje.
   

  Misją organizatora konkursu, Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia „Estetyka” jest promowanie zdrowego stylu życia. W plebiscycie wSPAniałe SPA co roku wybierane są obiekty najlepiej wpisujące się w misję Centrum. Specjaliści oceniają każdy z obiektów podczas trzydniowych pobytów, testując wybrane zabiegi na ciało, twarz, włosy, dłonie i stopy oraz jakość posiłków. W plebiscycie pod uwagę brano nie tylko oferowane usługi, ale również kompetencje personelu, wyposażenie obiektów, funkcjonalność i estetykę pomieszczeń oraz programy dietetyczne.

   

  źródło: www.bukovina.pl