Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Bukowy Park Medical SPA

Parkowa 11, 57-320 Polanica-Zdrój
http://bukowypark.eu

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Bukowy Park Medical SPA

Pierwszy czterogwiazdkowy hotel w Polanicy-Zdroju

Data aktualności: 22-11-2012

 • Pierwszy czterogwiazdkowy hotel w Polanicy-Zdroju - Hotel Bukowy Park Medical SPA

  Ku końcowi ma się  budowa nowego, eleganckiego hotelu w samym sercu uzdrowiska. W bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, Pijalni Wód Mineralnych i Teatru Zdrojowego powstaje pierwszy w tej miejscowości, czterogwiazdkowy Hotel Bukowy Park Medical SPA.
   

   

   

   

   

   


  Architektura obiektu nawiązuje do  XIX-wiecznych kamienic, które zaadaptowano na potrzeby Hotelu Bukowy Park****Medical SPA. Autentyczne, odrestaurowane elementy stanowić  będą zarówno wystrój wnętrz jak i dekorację fasady budynku. Przestrzenie Hotelu wykańczane są z niezwykłą starannością i precyzją przy zastosowaniu materiałów najwyższej jakości.

  Hotel posiadać będzie 38 pokoi, wśród nich kilkanaście z balkonami oraz komfortowy apartament. Do dyspozycji gości będzie również w pełni wyposażona sala konferencyjna. W całym obiekcie dostępny będzie bezprzewodowy Internet. Hotel Bukowy Park**** Medical SPA będzie w całości klimatyzowany.

  Hotel Bukowy Park Medical Spa to przykład ciekawego połączenia tradycji z nowoczesnością. Inwestycja ma na celu zainteresowanie hotelem wymagających klientów, którzy oczekują usług na najwyższym poziomie. Nowoczesne i eleganckie wnętrza, unikalna i bogata propozycja zabiegów, zgodna z obecnymi trendami SPA & Wellness, to odpowiedź na ich potrzeby. Strefa Medical SPA oferować będzie zabiegi wykonywane w oparciu o wysokiej klasy produkty  naturalne oraz szereg terapii z zakresu rehabilitacji, balneoterapii, kinezyterapii, laseroterapii i magnetoterapii. Ponadto do dyspozycji  gości będzie basen, jacuzzi, sauny i sala fitness.

  Ofertę hotelu uzupełni wyśmienita kuchnia. Bogaty i urozmaicony bufet śniadaniowy, restauracja serwująca dania regionalne i potrawy przyrządzone  na bazie żywności organicznej oraz kawiarnia z pewnością zaspokoją najbardziej wysmakowane gusta.

  Inwestorzy nie zapomnieli o potrzebach osób niepełnosprawnych - już na etapie projektowania wzięli pod uwagę likwidację barier architektonicznych. W obiekcie wdrożono również  pro-ekologiczne rozwiązania w zakresie ograniczenia zużycia energii, pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, czy zmniejszenia zużycia wody. Zainstalowanie na dachach ogrodów, to zabieg nie tylko estetyczny ale również zgodny z wszechobecnymi trendami dotyczącymi ochrony środowiska  i dążeniem do życia w zgodzie z naturą.

  Pierwsi goście przekroczą gościnne progi  Hotelu Bukowy Park****MedicalSPA już w wakacje 2011 roku.  źródło: http://bukowypark.eu