Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Bukowy Park Medical SPA

Parkowa 11, 57-320 Polanica-Zdrój
http://bukowypark.eu

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Bukowy Park Medical SPA

Już wkrótce otwarty zostanie nowy hotel w województwie śląskim

Data aktualności: 22-11-2012

 • Już wkrótce otwarty zostanie nowy hotel w województwie śląskim - Hotel Bukowy Park Medical SPA

  Nowy czterogwiazdkowy hotel mieścić się będzie w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, Pijalni Wód Mineralnych a także niedaleko Teatru Zdrojowego i deptaka w Polanicy-Zdrój.

   

   

   

   

   

   


  Na potrzeby nowoczesnego obiektu noclegowo-konferencyjnego odrestaurowane zostały XIX-wieczne kamienice, które zamieniły się w hotel o klasycznych i stylowych wnętrzach.


  W  hotelu znajdzie się 38 luksusowych pokoi, o łącznej liczbie 71 miejsc noclegowych, w tym pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz apartament. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesne udogodnienia,  jak np: klimatyzacja, telewizja satelitarna, telewizory LED, telefon, mini-bar, bezprzewodowy Internet oraz sejf.


  Hotel tworzony był z myślą o turystach biznesowych. To doskonałe miejsce, gdzie organizować można spotkania biznesowe, szkolenia oraz konferencje.


  W hotelu powstaje funkcjonalna sala konferencyjna o powierzchni 80 m.kw, która pomieści do 70 uczestników spotkania.  Hotel zapewnia sprzęt konferencyjny jak ekran, flipchart i mikrofon, dostęp do Internetu, a także przerwy kawowe i konferencyjne lunche.
  Dodatkowo, korzystanie z atrakcji w strefie Wellness&SPA dla nocujących w hotelu uczestników konferencji jest bezpłatne.


  Hotel posiada również restaurację oraz kawiarnię. Hotel oferuje swoim gościom także zabiegi medical SPA.

  Polanica-Zdrój, gdzie znajduje się hotel jest niewielkim, ale bardzo urokliwym miasteczkiem położonym na granicy Gór Stołowych, Gór Bystrzyckich i Kotliny Kłodzkiej. Osoby poszukujące miejsca na konferencje w górach powinny zapoznać się ofertą powstającego obecnie hotelu. Otwarcie Hotelu Bukowy Park zaplanowano na 1 września bieżącego roku.

   


  źródło: http://bukowypark.eu