Nowy czterogwiazdkowy hotel mieścić się będzie w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, Pijalni Wód Mineralnych a także niedaleko Teatru Zdrojowego i deptaka w Polanicy-Zdrój.

Na potrzeby nowoczesnego obiektu noclegowo-konferencyjnego odrestaurowane zostały XIX-wieczne kamienice, które zamieniły się w hotel o klasycznych i stylowych wnętrzach.

W  hotelu znajdzie się 38 luksusowych pokoi, o łącznej liczbie 71 miejsc noclegowych, w tym pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz apartament. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesne udogodnienia,  jak np: klimatyzacja, telewizja satelitarna, telewizory LED, telefon, mini-bar, bezprzewodowy Internet oraz sejf.

Hotel tworzony był z myślą o turystach biznesowych. To doskonałe miejsce, gdzie organizować można spotkania biznesowe, szkolenia oraz konferencje.

W hotelu powstaje funkcjonalna sala konferencyjna o powierzchni 80 m.kw, która pomieści do 70 uczestników spotkania.  Hotel zapewnia sprzęt konferencyjny jak ekran, flipchart i mikrofon, dostęp do Internetu, a także przerwy kawowe i konferencyjne lunche. Dodatkowo, korzystanie z atrakcji w strefie WellnessSPA dla nocujących w hotelu uczestników konferencji jest bezpłatne.

Hotel posiada również restaurację oraz kawiarnię. Hotel oferuje swoim gościom także zabiegi medical SPA.

Polanica-Zdrój, gdzie znajduje się hotel jest niewielkim, ale bardzo urokliwym miasteczkiem położonym na granicy Gór Stołowych, Gór Bystrzyckich i Kotliny Kłodzkiej. Osoby poszukujące miejsca na konferencje w górach powinny zapoznać się ofertą powstającego obecnie hotelu. Otwarcie Hotelu Bukowy Park zaplanowano na 1 września bieżącego roku.

źródło: http://bukowypark.eu