Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Court Wellness & Spa

Bolesława Śmiałego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle
www.court.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Court Wellness & Spa

Hotel Court Wellness & Spa modernizuje wnętrza

Data aktualności: 27-03-2014

 • Hotel Court Wellness & Spa modernizuje wnętrza - Hotel Court Wellness & Spa
  W hotelu konferencyjnym w Kędzierzynie-Kożlu dobiegają końca prace modernizacyjne, które pozwolą na organizowanie w obiekcie dwóch dużych eventów w tym samym czasie.
   
  W ostatnich tygodniach w obiekcie calkowicie odnowione zostały kawiarnia i bar. Pojawiła się w nich nowa posadzka oraz ruchoma szklana ściana, dzięki której w pomieszczeniach mogą być organizowane dwa różne wydarzenia. Ponadto w kawiarni pojawiło się profesjonalne, czterostrefowe nagłośnienie, które już wkrótce zostanie uzupełnione o specjalne, dostawiane nagłośnienie koncertowe. Innym wyremontowanym w hotelu pomieszczeniem jest sala restauracyjna.
   
  Konferencje na Śląsku
   
  Znajdująca się w Hotelu Court Wellness & Spa sala konferencyjna daje możliwość organizacji spotkań nawet dla 100 uczestników. Klimatyzowane pomieszczenie jest wyposażone w sprzęt do prowadzenia prezentacji multimedialnych (ekran, flipchart, flamastry, rzutnik, projektor, nagłośnienie) i posiada bezprzewodowy dostęp do internetu. Obsługa obiektu proponuje uczestnikom spotkań specjalne menu konferencyjne oraz przerwy kawowe.
   
  Na zaplecze noclegowe hotelu składa się 49 miejsc w 33 pokojach standardowych, typu Lux oraz apartamentach. W obiekcie mieszczą się również: kawiarnia, Strefa Wellness & SPA, Strefa Fitness oraz salon bilardowy. Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni staropolskiej oraz międzynarodowej. Za dodatkową opłatą hotel udostępnia swoim gościom luksusowo wyposażony samochód VIP-transport.