Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Czardasz SPA & Wellness

Dobrzyńska 62b, 09-400 Płock
www.hotelczardasz.pl

Skontaktuj się z obiektem

Jakub Atleński specjalista ds. marketingu 510-5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Czardasz SPA & Wellness

Nie tylko konferencje, ale także spa & wellness

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nie tylko konferencje, ale także spa & wellness - Hotel Czardasz SPA & Wellness

  Po rozbudowie płocki hotel zyska 60 dodatkowych miejsc noclegowych, sale konferencyjne, ogólnodostępny basen oraz kręgielnię i strefę spa.
   

   

   

   

   

   

   

   

  Po rozbudowie w obiekcie pojawią się trzy nowe sale konferencyjne. Będzie można w nich organizować spotkania i konferencje na ok. 350 osób. Pomieszczenia będą ze sobą połączone mobilną ścianką.

  Obecnie znajdujący się w hotelu kompleks konferencyjny liczy sobie 5 sal konferencyjnych - są to: Sala VIP, Sala Góralska, Sala Wenus, Sala Mars oraz Sala Księżniczka Czardasza. Wszystkie sale zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny i posiadają pełną obsługę kelnerską. W sumie centrum konferencyjno-szkoleniowe pozwala na zorganizowanie konferencji dla 600 osób.

  Po rozbudowie Hotel Czardasz zyska dodatkowe 27 pokojów 2- i 3-osobowych oraz kręgielnię. Dzięki inwestycji w płockim obiekcie pojawią się również: 20-metrowy basen, lustrzany sufit, urządzenia do aqua-aerobiku oraz jacuzzi z hydromasażem. W centrum spa & wellness będzie można skorzystać z masażu karku, przeciwprądu a także stanowisk do masażu z dyszami dolnymi i bocznymi. Z kolei w sali VIP znajdzie się łaźnia parowa z deszczownicą.

  Jak informują przedstawiciele hotelu, nowe sale konferencyjne zostaną oddane do użytku pod koniec maja 2012 r. Na czerwiec zaplanowano otwarcie basenu i części hotelowej. Kręgielnia zostanie uruchomiona w późniejszym terminie.

  Obecnie Hotel Czardasz oddaje do dyspozycji gości 22 pokoje dwuosobowe, 2 pokoje jednoosobowe i 2 pokoje trzyosobowe. Na terenie hotelu działają dwie restauracje.

   


  źródło: www.hotelczardasz.pl

Oferty specjalne

 • Wielkanoc z Czardaszem

  Serdecznie Państwa zapraszamy do spędzenia Świąt Wielkanocnych w Hotelu Czardasz**** Spa & Wellness położonego w stolicy Mazowsza. Brak gór i morza rekompensujemy doskonałą kuchnią, profesjonalną obsługą oraz gorącym sercem! Oferujemy Państwu : - Wypoczynek w komfortowych pokojach, - Odprężenie w...
 • Wielka Rodzinna Majówka

  Wielka Rodzinna Majówka z Czardaszem W powszechnej opinii maj uważany jest za najpiękniejszy miesiąc w roku. To czas, kiedy Słońce świeci coraz dłużej i krąży po niebie coraz wyżej. Każdemu z nas poprawia się wtedy nastrój, dzięki czemu nabieramy nowych sił witalnych. Warto sprawdzić, jak w tym...