Czterogwiazdkowy hotel w Płocku wzbogacił się o strefę spa wellness z basenem, gabinetami kosmetycznymi i spersonalizowaną strefą VIP Room, gdzie mogą odbywać się spotkania biznesowe i imprezy okolicznościowe.

Jedną z atrakcji nowej części hotelowej jest basen o długości 20 m, szerokości 10 m i głębokości 1,5 m, wyposażony wprzeciwprądy, możliwość wykonywania masażu karku, wnękami z hydromasażem oraz łożem hydromasującym. Ponadto w obiekcie znalazło się także miejsce na jacuzzi, saunę fińska, łaźnię parową, sanarium, zimne wiadro, ścieżkę Kneippa oraz strefę relaksu.Na hotelowej pływalni organizowane są zajęcia aqua aerobic i aqua fitness, a także Water Party - impreza z dj-em, drink barem, zimnymi zakąskami i ciepłymi posiłkami w formie bufetu szwedzkiego.

Ośrodek spa proponuje szereg zabiegów, a wśród nich m.in.: Osmo Thermy, Osmo Anty Celulit, Osmo Relaks, Novacid Body oraz Czar Spa, które stosowane w celu uzyskania efektu wyszczuplającego, detoksykacyjnego, oczyszczającego, wygładzającego, relaksacyjnego, odstresowującego, nawilżającego, czy usprawniającego krążenie. Z kolei oferta zabiegowa strefy VIP opiera się na produktach Ericson Laboratoire - francuskiej marki z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, działającej na pograniczu kosmetologii i dermatologii.

Hotel Czardasz oddaje do dyspozycji uczestników konferencji 130 miejsc noclegowych. W obiekcie mieści się nowoczesne centrum konferencyjno-szkoleniowe, składające się z pięciu sal konferencyjnych (Sala VIP, Sala Góralska, Sala Wenus, Sala Mars i Sala Księżniczka Czardasza) wyposażonych w najnowocześniejsze rozwiązania audiowizualne. Pomieszczenia pozwalają na zorganizowanie spotkania konferencyjnego nawet dla 600 osób. Na terenie hotelu działają również dwie restauracje - jedna z nich, Oberża Pod Strzechą, jest utrzymana jest w góralskim klimacie.

źródło: www.hotelczardasz.pl