Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Diament Plaza Katowice

Dworcowa 9, 40-012 Katowice
http://www.hotelediament.pl/hotel-diament-plaza-katowice/

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Szymańska Specjalista Ds. Organizacji Szkoleń i Konferencji +4832...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Diament Plaza Katowice

Nowa odsłona śląskiego hotelu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowa odsłona śląskiego hotelu - Hotel Diament Plaza Katowice

  Katowicki obiekt przeszedł znaczącą metamorfozę. Nowoczesny design, klimatyzacja w każdym pokoju czy zestawy wypoczynkowe to tylko niektóre z udogodnień wprowadzonych w tym trzygwiazdkowym hotelu.

   

   

   

   

     Największe zmiany wprowadzono w pokojach -  wyposażono je w klimatyzację, telewizory LCD oraz nowe, funkcjonalne meble. W każdym z pokoi na gości czeka zestaw powitalny w postaci kawy, herbaty oraz wody mineralnej. Dotychczasowy wystrój zastąpiony został przez nowoczesną aranżację, stwarzającą przyjazny i przytulny klimat. Na życzenie gości do pokoju dostarczane są szlafrok i pantofle oraz owoce, słodycze czy wino. Ponadto wprowadzone zostały usługi room service, pozwalające na zamawianie posiłków w godzinach nocnych. Z okazji nowej odsłony hotelu przygotowano promocję – do końca czerwca do każdej rezerwacji goście otrzymują powitalny talerz owoców gratis.

  Hotel Diament Katowice oferuje 43 pokoje dla gości. Do organizacji takich wydarzeń jak konferencje, szkolenia, seminaria i spotkania rekrutacyjne obiekt przeznaczył trzy klimatyzowane sale konferencyjne, mogące pomieścić łącznie do 70 osób. Na spotkania w kameralnym gronie polecany jest hotelowy „gabinet”. Wszystkie pomieszczenia koferencyjne posiadają bezpłatny dostęp do Internetu. Hotel zapewnia kompleksową obsługę techniczną i gastronomiczną spotkań oraz organizację imprez towarzyszących. Goście odbywających się w hotelu wydarzeń mogą skorzystać z oferty znajdujących się w obiekcie Restauracji Romantyczna oraz Winiarni Pod Aniołami. Na terenie całego hotelu dostępny jest bezpłatny dostęp do internetu, obiekt posiada również własny parking strzeżony.

  źródło: www.hotelediament.pl