Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Diament Plaza Katowice

Dworcowa 9, 40-012 Katowice
http://www.hotelediament.pl/hotel-diament-plaza-katowice/

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Szymańska Specjalista Ds. Organizacji Szkoleń i Konferencji +4832...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Diament Plaza Katowice

Zyskał cztery gwiazdki i nową nazwę

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zyskał cztery gwiazdki i nową nazwę - Hotel Diament Plaza Katowice

  Sieć hotelarska Hotele Diament wzbogaciła się o kolejny, piąty już czterogwiazdkowy obiekt w swoim portfolio. Rekategoryzacja katowickiego hotelu to wynik modernizacji i udoskonalenia jego infrastruktury.

   

   

   

   

   

   


  W hotelowych pokojach pojawiły się się zestawy wypoczynkowe, telewizory LCD, biurka do pracy, mini bary, zestawy powitalne w postaci kawy i herbaty oraz klimatyzacja. Obiekt wprowadził także dodatkowe udogodnienia, między innymi usługę room service z autorskim menu Szefa Kuchni. Z kolei wzornictwo obiekcie ma nawiązywać zarówno do zabytkowej kamienicy, w której mieści się hotel jak i industrialnego charakteru stolicy Górnego Śląska.

  - Cenimy komfort i jak najlepsze samopoczucie naszych gości. Dlatego też wprowadziliśmy dodatkowe wyposażenie, które pozwala na wypoczynek i pracę jednocześnie – podkreśla Urszula Domagała, dyrektor hotelu Diament Plaza Katowice. – Wygodne biurka, bezprzewodowy internet oraz meble sprzyjające relaksowi to jedynie namiastka tego, co proponujemy. Zmieniliśmy także design pokoi, który wraz z zabytkowymi elementami hotelu tworzy ciekawe połączenie - dodaje.

  Obecnie Hotel Diament Plaza Katowice oddaje do dyspozycji gości 43 klimatyzowane pokoje oraz 4 sale szkoleniowe, W obiekcie funkcjonują również Restauracja Romantyczna oraz Winiarnia Pod Aniołami, gdzie w wyborze trunków doradza Mistrz Polski Sommelierów  Grzegorz Marzec.

  źródło: www.hotelediament.pl