Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Diament Spodek Katowice

Al. Korfantego 35, 40-005 Katowice
http://www.hotelediament.pl/hotel-diament-spodek/

Skontaktuj się z obiektem

Zdzisław Jaskóła 48322...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Diament Spodek Katowice

Nowy hotel w Katowicach

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy hotel w Katowicach - Hotel Diament Spodek Katowice

  W Katowicach powstał nowy, trzygwiazdkowy Hotel Olympia Spodek.

   

   

   

   

   

     Hotel jest integralną częścią katowickiego Spodka. Nowy obiekt charakteryzuje nowoczesny styl oraz komfortowa atmosfera, która ma sprzyjać zarówno pobytom gości biznesowych jak i  grup sportowych oraz artystów. Przestronne, otwarte foyer z przeszklonym dachem i wygodnymi kanapami zachęca do odpoczynku.

  Hotel do dyspozycji gości udostępnia 30 komfortowo wyposażonych pokoi w tym 4 jednoosobowe, 25 dwuosobowych oraz pokój suite z aneksem kuchennym. Wszystkie pokoje są w pełni klimatyzowane a także posiadają TV LCD oraz bezpłatny dostęp do Internetu. W hotelu znajdą się również dwa pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W hotelu znajduje się również winda.

  Nowy obiekt przygotowany został również na potrzeby organizacji konferencji i spotkań biznesowych. W hotelu znajduje się profesjonalnie wyposażona sala konferencyjna, która pomieści do 100 osób.

  W hotelu znajdują się dodatkowe udogodnienia jak podgrzewany, zadaszony basen, sauna oraz jacuzzi  a także lobby bar, mini golf, bilard, rowerki treningowe, bieżnia i wiele innych atrakcji.
   


  źródło: www.stylehotels.pl/pl/olympia/hotel_olympia_spodek