Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Diament Spodek Katowice

Al. Korfantego 35, 40-005 Katowice
http://www.hotelediament.pl/hotel-diament-spodek/

Skontaktuj się z obiektem

Zdzisław Jaskóła 48322...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Diament Spodek Katowice

Hotele Diament przejęły sieć Stylehotels

Data aktualności: 18-09-2014

 • Hotele Diament przejęły sieć Stylehotels - Hotel Diament Spodek Katowice
  Spółka Hotele Diament zakończyła proces przejęcia spółki Stylehotels. Jego celem było umocnienie firmy w sektorach obsługi klientów biznesowych oraz gości grup kongresowych, konferencyjnych i sportowych.
   
  Wśród przejętych przez firmę obiektów znajduje się pięć hoteli na terenie Aglomeracji Śląskiej. Są to: trzygwiazdkowy Hotel Olympia Spodek w Katowicach, czterogwiazdkowy Arsenal Palace w Chorzowie (zobacz obiekt), trzygwiazdkowy Bella Notte w Chorzowie (zobacz obiekt), dwugwiazdkowy Olympia Stadion Śląski w Chorzowie oraz trzygwiazdkowa Vacanza w Siemianowicach Śląskich (zobacz obiekt).
   
  Obecnie do sieci Hotele Diament należy czternaście obiektów, które łącznie dysponują zapleczem konferencyjnym na ok. 2500 miejsc. - Ostatnie lata to okres wzmożonej aktywności naszej Spółki, która inwestowała zarówno w nowe obiekty, jak i w przebudowę i podniesienie standardu już istniejących - mówi Rafał Bakalarski, prezes zarządu Hotele Diament SA. - Obecnie posiadany w naszych hotelach potencjał 1800 miejsc noclegowych pozwala obsłużyć każdą uroczystość odbywającą się w Aglomeracji Śląskiej - dodaje.