Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Eclipse

Kwiatowa 75, 55-040 Domasław
www.eclipsehotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Eclipse

Już przyjmuje gości

Data aktualności: 22-11-2012

 • Już przyjmuje gości - Hotel Eclipse

  Położony przy obwodnicy Wrocławia Hotel Eclipse w Domasławiu udostępnia dla swoich gości część noclegową, restauracyjną oraz konferencyjną. Tymczasem już w lipcu 2012 r. planowane jest otwarcie zaplecza Fitness & Spa.

   

   

   

   

   

   


  Na powierzchni 3 tys. mkw. hotel posiada ok. 100 miejsc noclegowych w 43 pokojach standardowych, typu studio oraz apartamentach. W obiekcie znalazły się restauracja i bar. Z kolei od lipca 2012 r. w hotelu funkcjonowac będzie część Fitness & Spa z jacuzzi, siłownią i saunami.

  Hotel Eclipse promuje się jako idealne miejsce do organizacji szkoleń, kongresów, konferencji, bankietów i innych spotkań. W obiekcie znalazły się 4 klimatyzowane, profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne o powierzchni od 45 do 160 mkw. (200 mkw. łącznej powierzchni) z możliwością dzielenia i łączenia. Pomieszczenia są w stanie pomieścić do 120 osób.

  Inspiracją do projektu hotelu stał się klimat Australii. Każdy poziom budynku posiada inną atmosferę, którą cechuje kolejno: energia (na parterze), nasycenie (na I piętrze), harmonia (na poddaszu). Kolorami dominującymi we wnętrzu, a zarazem podwyższającymi temperaturę o kilka stopni, są żółcień, pomarańcz i brąz. Dodatkowo motywem pojawiającym się we wnętrzu, dodającym niepowtarzalności, są pustynne kwiaty nawiązujące do sztuki aborygeńskiej.

  Dodatkowych informacji na temat oferty Hotelu Eclipse udziela dział marketingu obiektu, e-mail: marketing@eclipsehotel.pl, tel. 510 555 600.

  źródło: www.eclipsehotel.pl