Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Eclipse

Kwiatowa 75, 55-040 Domasław
www.eclipsehotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Eclipse

Trwa rekrutacja personelu do nowego hotelu konferencyjnego w Domasławiu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Trwa rekrutacja personelu do nowego hotelu konferencyjnego w Domasławiu - Hotel Eclipse

  Zgodnie z harmonogramem, otwarcie trzygwiazdkowego hotelu pod Wrocławiem odbędzie się na przełomie kwietnia i maja 2012 roku.
   

   

   

   

   

   

   

   

  W trzygwiazdkowym Hotelu Eclipse znajdzie się ok. 100 miejsc noclegowych w pokojach standardowych, typu studio i apartamentach. Obiekt udostępni równiez salę konferencyjną o powierzchni 160 mkw., a także bar, restaurację oraz centrum relaksu z jacuzzi, siłownią i saunami. W sumie hotel będzie miał ok. 3 tys. mkw. powierzchni użytkowej.

  Inspiracją do wystroju wnętrz w hotelu był pejzaż australijski. Strefa wejścia została zbudowana z kompozycji drewnianych - poziomych pasów na kształt warstwowej struktury skalnej.


  Każdy poziom hotelu będzie posiadał inną atmosferę, którą cechuje kolejno: energia (na parterze), nasycenie (na I piętrze), harmonia (na II piętrze). Kolorami dominującymi, podwyższającymi temperaturę o kilka stopni, mają być żółć, pomarańcz i brąz.

  Inwestorem obiektu jest firma Prohotels. Całkowity koszt budowy Hotelu Eclipse to 15 mln złotych.

   

  źródło: www.hoteleclipse.pl