Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel ELBLĄG

Stary Rynek 54-59, 82-300 Elbląg
hotelelblag.eu

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel ELBLĄG

Jeszcze w tym roku otwarty zostanie nowy hotel w Elblągu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Jeszcze w tym roku otwarty zostanie nowy hotel w Elblągu - Hotel ELBLĄG

  Otwarcie czterogwiazdkowego hotelu w Elblągu zaplanowane zostało na grudzień bieżącego roku.

   

   

   

   

   

   

   


  Hotel Elbląg – bo taką nazwę nosić będzie jeden z nowocześniejszych hoteli w tym mieście, powstaje w odrestaurowanych kamienicach, z których jedna nazywana niegdyś Domem Królewskim, pełniła funkcję kwatery pobytowej królów, książąt oraz biskupów.  Kamienice, znajdujące się na elbląskiej starówce na potrzeby obiektu hotelowego zostały odrestaurowane i rozbudowane, jednak zarówno architektura zewnętrzna jak i projekt wnętrz utrzymane zostaną w historycznym klimacie.

  Hotel przygotował dla gości 85 komfortowych pokoi, w tym 5 luksusowo wyposażonych apartamentów. W hotelu znajdzie się również profesjonalnie wyposażone zaplecze konferencyjne, w skład którego wejdą dwie sale wielofunkcyjne, mogące pomieścić kolejno 50 i 100 osób. Sale posiadają możliwość połączenia.

   

  Hotel posiadać będzie także wielofunkcyjne centrum Wellness & Spa, basen, sauny, sala fitness oraz sala bilardowa. Kawiarnia i restauracja mieścić się będą na przeszklonym dziedzińcu. W hotelu mieścić się będzie też podziemny parking.

  Inwestorem Hotelu Elbląg jest spółka Wiwaldi Junior. Projekt został dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.
   

   

  źródło: www konferencje.pl