Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Esperanto Białystok

Legionowa 10, 15-281 Białystok
www.hotelesperanto.net

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Esperanto Białystok

Trzygwiazdkowe miejsce na konferencje w Białymstoku

Data aktualności: 22-11-2012

 • Trzygwiazdkowe miejsce na konferencje w Białymstoku - Hotel Esperanto Białystok

  Znajdujące się przy ul. Legionowej centrum usługowo-biznesowe z hotelem i salami konferencyjnymi zostanie otwarte we wrześniu 2012 r. W obiekcie pojawią się także restauracja oraz pub.

   

   

   

   

     Hotel Esperanto odda do dyspozycji gości 34 pokoje oraz 2 apartamenty. Na parterze budynku funkcjonować będzie Restauracja Kawelin, której wnętrze ma przypominać czasy przedwojennego Białegostoku. Obok niej znajdą się pub oraz 2 sale konferencyjne na 50 i 100 osób z pełnym zapleczem audiowizualnym oraz kameralna sala przeznaczona na spotkania biznesowe. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne są klimatyzowane oraz posiadają naturalne dzienne oświetlenie. Jak informują przedstawiciele hotelu, organizowane w nim konferencje mogą zostać wzbogacone o elementy szeroko pojętej rekreacji, w tym aktywnego wypoczynku bądź zabawy przy muzyce.

  W Hotelu Esperanto obiekcie pojawią się także sale bankietowe z możliwością aranżacji na 300 osób. Pierwsze i drugie piętro budynku zajmą biura oraz lokale handlowo-usługowe. Pokoje dla gości znajdą się na najwyższej kondygnacji. Obiekt będzie przystosowany do obsługi gości niepełnosprawnych.Przy hotelu znajdzie się również parking strzeżony.

  Inwestorem obiektu jest firma Casablanca Catering. Otwarcie hotelu planowane jest na początek września 2012 roku. Szczegółowych informacji na temat oferty Hotelu Esperanto udziela dział marketingu obiektu, e-mail: marketing@hotelesperanto.net.

  źródło: www.hotelesperanto.net