Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Fado

Konopnickiej 6, 58-100 Świdnica
www.hotelfado.eu

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Fado

Zyskał strefę spa

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zyskał strefę spa - Hotel Fado

  Hotel w Świdnicy poszerzył swoją ofertę o usługi spa & wellness, świadczone przez wykwalifikowanych masażystów i kosmetyczki. Oprócz pojedynczych zabiegów goście ośrodka skorzystać będą mogli z całych pakietów usług trwających od 2,5 do 4,5 godziny.

   

   

   

   

   

   


  Znajdująca się na poziomie -1 strefa, przeznaczona dla gości hotelu, ma ok. 150 mkw. powierzchni. W jej skład wchodzą m.in. dwunastometrowy basen z atrakcjami wodnymi (przeciwprąd, gejzer wodny, wylewka na kark, leżanki z zestawem hydroterapeutycznym), a także łaźnia parowa oraz sauna sucha. Goście obiektu mogą również z prowadzonego przez mistrza ceremonii rytuału z wykorzystaniem produktów aromaterapeutycznych i kosmetyków naturalnych w saunie fińskiej. W salonach zabiegowych można skorzystać z licznych zabiegów kosmetycznych oraz relaksacyjnych, w tym m.in. trwający 1,5 godziny pedicure. Podczas korzystania ze strefy wellness & spa możliwe jest także skorzystanie z usług hotelowego baru.

  Działający od kwietnia 2012 r. Hotel Fado oferuje 48 miejsc noclegowych, w 25 pokojach jedno- i dwuosobowych oraz czterech apartamentach z pokojami kąpielowymi. Na terenie obiektu znajduje się restauracja Bacalhau serwująca dania kuchni polskiej i portugalskiej oraz lobby bar. Na zaplecze konferencyjne hotelu składają się trzy klimatyzowane sale konferencyjne, mogące pomieścić ponad 80 osób i wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Największe z pomieszczeń za pomocą przesuwnej ścianki akustycznej można dodatkowo podzielić na dwa mniejsze. Na wyposażenie sal składają się: system centralnego sterowania i zarządzania salami (sterowanie oświetleniem i zaciemnianiem sal, zarządzania dźwiękiem i obrazem), projektory multimedialne, ekrany projekcyjne oraz kino domowe.

  W ramach obsługi konferencyjnej personel hotelu proponuje przerwy kawowe, poczęstunki, lunche i kolacje. Dla uczestników odbywających się w hotelu konferencji możliwe jest również zorganizowanie wycieczki po Świdnicy. Dodatkowe informacje na temat oferty Hotelu Fado są udzielane pod nr telefonu 74 666 63 70 lub pocztą elektroniczną: recepcja@hotelfado.eu.

  źródło: www.hotelfado.eu