Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Focus Łódź

Łąkowa 23/25, 90-554 Łódź
www.focushotels.pl

Skontaktuj się z obiektem

Bartosz Bucki Kierownik Sprzedaży na Polskę +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Focus Łódź

Łódzki hotel zmienił kategoryzację z dwóch na trzy gwiazdki

Data aktualności: 22-11-2012

 • Łódzki hotel zmienił kategoryzację z dwóch na trzy gwiazdki - Hotel Focus Łódź

  8 maja 2012 roku pracownicy łódzkiego urzędu marszałkowskiego przeprowadzili wizytację obiektu, w wyniku której stwierdzono, że spełnia on wszystkie wymagania związane z przyznaniem mu kategorii trzech gwiazdek.

  W ostatnim czasie w hotelu miała miejsce modernizacja. W każdym z pokoi wymienione zostały posadzki, położone nowe, wysokiej jakości wykładziny, zmieniona została aranżacja okna. Ponadto nowy kolor zyskały ściany, na których pojawiły się ciekawe obrazy. Stare telewizory zastąpiły nowe LCD, w pokojach pojawiły się też system klimatyzacji oraz zestawy do parzenia kawy i herbaty.

  Mieszczący się w zabytkowej fabryce bawełny z 1890 roku Hotel Focus oddaje do dyspozycji gości 53 pokoi jednoosobowych i 63 dwuosobowych. Na zaplecze konferencyjne hotelu składają się trzy klimatyzowane, profesjonalne sale konferencyjne, w których mogą być organizowane nie tylko konferencje, lecz także szkolenia, spotkania biznesowe i seminaria. Na udostępniane w salach konferencyjncyh nieodpłatnie wyposażenie składają się: ekran, flipchart, mikrofon, głośniki, wzmacniacz, telewizor LCD oraz odtwarzacz DVD. Uczestnicy konferencji mogą również korzystać z kącika biznesowego Business Corner z dostępem do urządzeń biurowych oraz bezprzewodowego dostępu do internetu. Za dodatkową opłatą obsługa obiektu udostępnia rzutnik multimedialny.

  W hotelowej restauracji część potraw serwowanych jest przez samych kucharzy, którzy nie tylko podają dania, ale również gotują je na oczach gości. W lokalu mogą być również organizowane wszelkiego typu przyjęcia oraz imprezy okolicznościowe. Ponadto do dyspozycji gości obiektu pozostaje czynny przez całą dobę Lobby Bar, można też korzystać z bezpłatnej sauny i siłowni.

  Dodatkowych informacji na temat oferty obiektu udziela Agata Matys-Malczewska z działu sprzedaży i marketingu: e-mail: a.matys@hotelfocus.com.pl, tel. 669 978 501.

  źródło: www.hotelfocus.com.pl