Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Focus Łódź

Łąkowa 23/25, 90-554 Łódź
www.focushotels.pl

Skontaktuj się z obiektem

Bartosz Bucki Kierownik Sprzedaży na Polskę +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Focus Łódź

Konrad Leszczyński dyrektorem hotelu

Data aktualności: 05-06-2013

 • Konrad Leszczyński dyrektorem hotelu - Hotel Focus Łódź
  Sieć Focus Hotels na kierowniczym stanowisku placówki w Łodzi zatrudniła nową osobę. Z początkiem czerwca 2013 r. nowym dyrektorem hotelu został Konrad Leszczyński.
   
   
   
   
   
   
   
  Leszczyński pełnił wcześniej funkcję dyrektora czterogwiazdkowego hotelu i restauracji Pałac Tarce w Jarocinie, był także dyrektorem firmy Art 21–Catering. Pracował między innymi dla Teatru Powszechnego, Teatru Nowego oraz Teatru Muzycznego w Łodzi. W wolnym czasie interesuje się piłką nożną oraz filmem.
   
  - Dynamiczny rozwój sieci wymaga wykwalifikowanej i zaangażowanej kadry, dlatego cieszę się z nadchodzącej współpracy i jestem pewien, iż będzie ona owocna – mówi Rafał Jerzy, prezes Grupy Kapitałowej MAKRUM, w skład której wchodzą Hotele Focus.
   
  Hotel Focus Łódź mieści się w starej fabryce bawełny Juliusza Kindermanna z 1890 roku i znajduje się w rejestrze zabytków. Obiekt posiada trzy klimatyzowane sale konferencyjne wyposażone w ekrany, flipcharty, mikrofony, głośniki, wzmacniacze, telewizor yLCD oraz odtwarzacze DVD. Uczestnicy konferencji mogą również korzystać z kącika biznesowego Business Corner z dostępem do urządzeń biurowych oraz bezprzewodowego dostępu do internetu.