Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel ForZa

Dworska 1, 61-619 Poznań
www.hotelforza.pl

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Podolska Manager Hotelu 61821...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel ForZa

Zobacz zabytkowy schron w nowo otwartym Hotelu ForZa

Data aktualności: 08-10-2013

 • Zobacz zabytkowy schron w nowo otwartym Hotelu ForZa - Hotel ForZa
  W połowie września 2013 r. w Poznaniu otwarty został nowy trzygwiazdkowy hotel. W obiekcie znajdują się przestronne sale konferencyjne oraz Restauracja Fortezza, a jednym z jego najciekawszych historycznych elementów jest dziewiętnastowieczny schron, będący częścią legendarnej Twierdzy Poznań.
   
  Hotel ForZa kieruje swoją ofertę do gości biznesowych i turystów indyydiwudalnych. W obiekcie mogą być organizowane konferencje, szkolenia, a także bankiety i inne imprezy okolicznościowe. Hotel dysponuje 24 pokojami - 16 typu standard i 8 typu superior.
   
  Restauracja w zabytkowym schronie
   
  Centralnym punktem Hotelu ForZa jest odnowiony XIX-wieczny schron, który jest jednym z elementów Restauracji Fortezza - mogącego pomieścić do 150 osób lokalu serwującego dania kuchni staropolskiej, włoskiej i bawarskiej. Do dyspozycji gości oddany został taras, mogą oni również obserwować proces wypieku pizzy w ogromnym piecu wykonanym z lawy pochodzącej z wulkanu Wezuwiusz. W jednej z nisz schronu umiejscowiono piwniczkę win, w lokalu mieści się również oszklona sala śniadaniowa. Ponadto w budynku hotelu znajduje się lobby bar.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne