Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel ForZa

Dworska 1, 61-619 Poznań
www.hotelforza.pl

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Podolska Manager Hotelu 61821...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel ForZa

Komfort, design, nowoczesność w poznańskim hotelu konferencyjnym ForZa

Data aktualności: 23-10-2015

 • Komfort, design, nowoczesność w poznańskim hotelu konferencyjnym ForZa - Hotel ForZa

  Jak stworzyć oryginalny hotel w dużym mieście, w którym wydaje się to niemożliwe przez ogromną różnorodność obiektów hotelowych…? Wystarczy znaleźć stuletni schron, do jego walorów architektonicznych dodać maksimum nowoczesności, a jego wnętrza uczynić eleganckimi i przytulnymi zarazem. Tak właśnie prezentuje się trzygwiazdkowy hotel ForZa na poznańskich Naramowicach.


  Hotel ForZa funkcjonuje od września 2013 roku. Designerskie wnętrza nie tylko wyglądają dobrze, ale i sprawdzają się na organizację tak oficjalnych firmowych konferencji oraz spotkań, jak i kameralnych imprez rodzinnych.

  Hotel Forza Poznań sale konferencyjne


  Obiekt znajduje się w „sypialnianej” dzielnicy Poznania, cichej, zielonej i urokliwej. Jest to dobrze skomunikowana część miasta, co pozwala odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie pozostać zaledwie 15 minut od Starego Miasta, Międzynarodowych Targów Poznańskich i dworca PKP oraz 20 minut od lotniska Ławica.

   


  Nowoczesne sale na wyjątkowe konferencje w Poznaniu  Hotel ForZa dysponuje sporą przestrzenią konferencyjną – jej łączna powierzchnia to 470 mkw. Na tej powierzchni znajduje się sześć sal konferencyjnych oraz lobby. Największa z sal – Wenecja – mierzy aż 300 mkw., zlokalizowana jest na parterze i w ustawieniu teatralnym pomieści 150 osób. Pozostałe sale mieszczą się na pierwszym piętrze.
  Jedna mierzy 60 mkw. i tyle samo pomieści osób w ustawieniu teatralnym.

   

  Hotel Forza Poznań sale konferencyjneHotel Forza Poznań sale konferencyjne

  Kolejne cztery pomieszczenia mierzą po 30 mkw. każde i położone są na pierwszym piętrze. Dwie z nich – sale Modena i Werona – można połączyć w jedną 60-metrową przestrzeń. Z kolei lobby mierzy 40 mkw., pomieści 30 osób w ustawieniu teatralnym i znajduje się na parterze budynku.

  Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i wyposażone w multimedialny panel dotykowy z funkcją ekranu i rzutnika, flipchart, papier, pisaki oraz nagłośnienie na życzenie organizatora spotkania.


  Hotel oferuje także zaplecze noclegowe – 24 komfortowe i eleganckie pokoje, z czego osiem w podwyższonym standardzie De Luxe.

   


  Restauracja sercem hotelu ForZa  Najważniejszym elementem architektury budynku jest dziewiętnastowieczny schron, będący częścią Twierdzy Poznań, który jest także sercem hotelowej restauracji Fortezza. To głównie tutaj można zaobserwować charakterystyczne dla tego miejsca połączenia dziewiętnastowiecznej cegły z nowoczesnym metalem i industrialnymi klimatami. Jednak detale wystroju powodują, że jest nie tylko elegancko, co służy spotkaniom biznesowym, ale również przytulnie. Świeże kwiaty, świece sprzyjają kolacjom we dwoje i rodzinnym obiadom. Co więcej, na dachu znajduje się zielony taras, a przed wejściem ogród.

  Do dyspozycji została oddana klimatyzowana sala z naturalnym oświetlenim, o powierzchni 200 mkw. oraz ok. 24 mkw. w każdej z komnat schronu. Całość może pomieścić 100 osób.

  Hotel Forza Poznań sale konferencyjneHotel Forza Poznań sale konferencyjne


  Kuchnia tu serwowana to niezwykłe połączenie kuchni włoskiej, bawarskiej i wielkopolskiej. A absolutnym rarytasem w menu jest oryginalna włoska pizza wypiekana w specjalnym, sprowadzanym z Włoch piecu.
  W hotelu znajduje się również bar, który potraktować można także jak kawiarnię i winiarnię. Jest w nim spory wybór zagranicznych piw, aromatyczna kawa i zapas win w kameralnej piwniczce.


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne