Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Gal

Dworcowa 5, 33-100 Tarnów
http://hotelgaltarnow.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Gal

Konferencja w zabytkowym hotelu? Hotel Gal w Tarnowie już otwarty

Data aktualności: 30-10-2014

 • Konferencja w zabytkowym hotelu? Hotel Gal w Tarnowie już otwarty - Hotel Gal

  Na tarnowskim Starym Mieście, w zabytkowej kamienicy, otwarto nowy, trzygwiazdkowy obiekt. Hotel Gal dysponuje 33 pokojami oraz salą, w której z powodzeniem zorganizować można konferencję, spotkanie biznesowe, bankiet czy imprezę rodzinną.

  Kamienica, w której mieści się hotel, to siedziba dawnego Hotelu Polskiego. Atrakcyjnie usytowany obiekt powstał z inicjatywy tarnowskiego przedsiębiorcy Michała Mikosia na początku XX wieku. Ze względu na ciekawą architekturę w stylu secesyjnym budynek został wpisany do Rejestru Zabytków.
   

  Kameralne konferencje w centrum Tarnowa

  Na najniższym piętrze hotelu Gal znajduje się sala wielofunkcyjna, która przystosowana jest m.in. do organizacji konferencji na ok. 50 osób. Jej wyposażenie to klimatyzacja, rzutnik, flipchart, ściana ekranowa oraz mikrofon. W sali znajduje się wyjście na dziedziniec hotelowy. Oprócz konferencji miejsce to służy także do organizacji imprez okolicznościowych, takich jak spotkania firmowe, wernisaże oraz uroczystości rodzinne.

  Hotel Gal Tarnów konferencje sale konferencyjne
   

  SPA i fitness na starówce

  Pokoje hotelu Gal rozmieszczone są na trzech kondygnacjach. Wśród 33 jedno-, dwu- i trzyosobowych pokoi znajdują się trzy pokoje rezydenckie - każdy z aneksem kuchennym. Kondygnacje zaprojektowane są w odmiennych stylach: retro, w stylu nowoczesnym oraz stylu ekologicznym. Ponadto hotel Gal oferuje swoim gościom korzystanie z hotelowej sali fitness oraz SPA: saun – suchej oraz parowej – i kabiny z biczami wodnymi oraz hydroterapią. Obiekt przygotowany jest, by gościć osoby niepełnosprawne – w hotelu znajduje się winda oraz podjazd.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: