Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Gorczowski

Stefana Batorego 35, 41-506 Chorzów
www.hotelgorczowski.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Gorczowski

Hotel Gorczowski zaprasza na konferencje w Chorzowie

Data aktualności: 12-08-2014

  • Hotel Gorczowski zaprasza na konferencje w Chorzowie - Hotel Gorczowski
    13 czerwca 2014 r. na Śląsku otwarto nowy, czterogwiazdkowy hotel konferencyjny. Jednym z jego atutów jest położenie - mieści się w chorzowskiej dzielnicy Batory, w zabytkowej kamienicy z 1916 roku.

    Jak zapewniają przedstawiciele obiektu, Hotel Gorczowski to doskonałe miejsce na zorganizowanie, konferencji, szkolenia, spotkania organizacyjnego, spotkania rekrutacyjnego oraz wszelkich imprez. Do dyspozycji organizatorów spotkań pozostają 4 klimatyzowane, w pełni wyposażone sale konferencyjno-bankietowe. W restauracji, która serwuje dania kuchni polskiej (z uwzględnieniem typowo śląskich potraw) i międzynarodowej, mogą być organizowane imprezy okolicznościowe, firmowe bankiety i rodzinne przyjęcia. Obok lokalu działa stylowa kawiarnia.
     
    Hotel Gorczowski posiada 24 pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe, o zróżnicowanym standardzie, w trzech klasach: Deluxe, Standard i Economy. Na terenie obiektu dostępny jest bezprzewodowy Internet. Hotel posiada też strefę spa i bezpłatny parking dla gości.