Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Gorczowski

Stefana Batorego 35, 41-506 Chorzów
www.hotelgorczowski.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Gorczowski

Konferencje dla 450 osób w chorzowskim hotelu Gorczowski w listopadzie

Data aktualności: 27-08-2015

  • Konferencje dla 450 osób w chorzowskim hotelu Gorczowski w listopadzie - Hotel Gorczowski

    Hotel Gorczowski znajdujący się w zabytkowej chorzowskiej kamienicy z 1916 r., funkcjonujący od ubiegłego roku, buduje kolejny obiekt. Tym razem z salą bankietowo-konferencyjną i nowymi pokojami.

     

    Nowa część obiektu będzie połączona z istniejącym już hotelem Gorczowski. Znajdzie się w niej sala z systemem mobilnych ścian, dzięki czemu będzie można ją dowolnie podzielić. Cała przestrzeń konferencyjna będzie mogła pomieścić 450 osób. Ponadto w nowej części hotelu znajdzie się dziewięć nowych pokoi. Obecnie obiekt oferuje 24 pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe, sale konferencyjną dla 25 osób, restaurację serwująca kuchnię polską, kawiarnię, strefę spa oraz parking. Położony jest w jednym z największych miast regionu, z dobrym dojazdem także do centrum Katowic.

    Otwarcie nowej części hotelu Gorczowski planowane jest w listopadzie br.