Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Haffner

Jana Jerzego Haffnera 59, 81-715 Sopot
www.hotelhaffner.pl

Skontaktuj się z obiektem

Rafał Starobrat Sales Manager +4858...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Haffner

Nominowany do tytułu TOPHOTEL 2011

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nominowany do tytułu TOPHOTEL 2011 - Hotel Haffner

  Trwa głosowanie w ramach tegorocznej, czwartej edycji plebiscytu TOPHOTEL. Wśród nominowanych do nagród ponownie znalazł się sopocki Hotel Haffner.


  Organizatorzy konkursu - firma NETMEDIA S.A. i portal HOTELE.PL - po raz kolejny nagrodzą najlepsze obiekty hotelowe w Polsce. Nominowane hotele walczą o tytuł TOPHOTEL 2011 w 20 kategoriach., m. in. Debiut Roku, Business, Conference, Luxury, Design, Economy, City, SPA, Sport, Fitness, Service, Restaurant, Kids, Palace & Castles, On the Road, By Airport.

  Hotel Haffner po raz kolejny ma szansę zdobyć tytuł TOPHOTEL. W tym roku nominowany został w kategorii TOPHOTEL KIDS oraz TOPHOTEL SPA. W 2009 roku Haffner zdobył tytuł w kategorii TOPHOTEL na Weekend, zaś w 2010 roku TOPHOTEL SPA.

  Nominacje zostały przyznane na podstawie popularności danego obiektu w systemach rezerwacyjnych NETMEDIA i systemach partnerskich. Każdy może oddać głos na swój ulubiony hotel, opierając się na własnych doświadczeniach. Głosować można do 10 listopada.

  Wręczenie nagród TOPHOTEL 2011 będzie miało miejsce podczas uroczystej gali, która odbędzie się 24 listopada 2011 roku.

  Hotel Haffner znajduje się w centrum Sopotu, w sąsiedztwie plaży. Hotel dysponuje 100 pokojami i 6 apartamentami z bezpłatnym dostępem do Internetu. W obiekcie znajduje się także nowoczesne, w pełni wyposażone centrum konferencyjne jak również SPA oraz restauracja, pub i kawiarnia.  źródło: hotelhaffner.pl