Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Haffner

Jana Jerzego Haffnera 59, 81-715 Sopot
www.hotelhaffner.pl

Skontaktuj się z obiektem

Rafał Starobrat Sales Manager +4858...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Haffner

Najlepszy hotel SPA w Polsce

Data aktualności: 22-11-2012

 • Najlepszy hotel SPA w Polsce - Hotel Haffner

  Sopocki Hotel Haffner otrzymał prestiżową nagrodę TopHotel 2011. Podobnie jak w ubiegłorocznej edycji konkursu Haffner okazał się bezkonkurencyjny w kategorii TopHotel SPA.

   

   

   

   

     24 listopada 2011 r. podczas uroczystej gali na stadionie Pepsi Arena w Warszawie nagrodzono najlepsze hotele w Polsce w 2011 roku w plebiscycie TopHotel. Wśród laureatów konkursu, po raz kolejny, znalazł się Hotel Haffner, który zwyciężył w kategorii SPA. W 2010 roku Haffner również zdobył tytuł w kategorii TopHotel SPA, zaś w 2009 roku TopHotel na Weekend.

  Hotel Haffner położony jest w centrum Sopotu, w pobliżu morza i plaży. Hotel sąsiaduje również z pięknym parkiem. Haffner dysponuje 100 pokojami i 6 apartamentami z bezpłatnym dostępem do Internetu. Do dyspozycji gości jest nowoczesne, w pełni wyposażone centrum konferencyjne. Sale pomieszczą nawet 300 osób.


  SPA, które przyczyniło się do wyróżnienia hotelu, posiada takie udogodnienia jak m.in. rozświetlony ciepłym światłem basen, zapachowa sauna fińska i parowa, relaksujące jacuzzi oraz nowocześnie wyposażona siłownia dla aktywnych. Ponadto w hotelu znajduje się również restauracja, pub oraz kawiarnia. Hotel jest w pełni klimatyzowany.

  Organizatorzy konkursu - firma Netmedia S.A. i portal Hotele.pl - po raz kolejny nagrodzili najlepsze obiekty hotelowe w Polsce. Nominowane hotele walczyły o tytuł TopHotel 2011 w 20 kategoriach., m. in. Debiut Roku, Business, Conference, Luxury, Design, Economy, City, SPA, Sport, Fitness, Service, Restaurant, Kids, Palace & Castles, On the Road, By Airport.

  Ideą konkursu było wyróżnienie najlepszych obiektów, nowatorskich rozwiązań, ciekawych pomysłów oraz interesujących ofert.


  źródło:  http://www.hotelhaffner.pl