Sopocki Hotel Haffner otrzymał prestiżową nagrodę TopHotel 2011. Podobnie jak w ubiegłorocznej edycji konkursu Haffner okazał się bezkonkurencyjny w kategorii TopHotel SPA.

24 listopada 2011 r. podczas uroczystej gali na stadionie Pepsi Arena w Warszawie nagrodzono najlepsze hotele w Polsce w 2011 roku w plebiscycie TopHotel. Wśród laureatów konkursu, po raz kolejny, znalazł się Hotel Haffner, który zwyciężył w kategorii SPA. W 2010 roku Haffner również zdobył tytuł w kategorii TopHotel SPA, zaś w 2009 roku TopHotel na Weekend. Hotel Haffner położony jest w centrum Sopotu, w pobliżu morza i plaży. Hotel sąsiaduje również z pięknym parkiem. Haffner dysponuje 100 pokojami i 6 apartamentami z bezpłatnym dostępem do Internetu. Do dyspozycji gości jest nowoczesne, w pełni wyposażone centrum konferencyjne. Sale pomieszczą nawet 300 osób.

SPA, które przyczyniło się do wyróżnienia hotelu, posiada takie udogodnienia jak m.in. rozświetlony ciepłym światłem basen, zapachowa sauna fińska i parowa, relaksujące jacuzzi oraz nowocześnie wyposażona siłownia dla aktywnych. Ponadto w hotelu znajduje się również restauracja, pub oraz kawiarnia. Hotel jest w pełni klimatyzowany. Organizatorzy konkursu - firma Netmedia S.A. i portal Hotele.pl - po raz kolejny nagrodzili najlepsze obiekty hotelowe w Polsce. Nominowane hotele walczyły o tytuł TopHotel 2011 w 20 kategoriach., m. in. Debiut Roku, Business, Conference, Luxury, Design, Economy, City, SPA, Sport, Fitness, Service, Restaurant, Kids, Palace Castles, On the Road, By Airport. Ideą konkursu było wyróżnienie najlepszych obiektów, nowatorskich rozwiązań, ciekawych pomysłów oraz interesujących ofert. źródło:  http://www.hotelhaffner.pl