Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Haffner

Jana Jerzego Haffnera 59, 81-715 Sopot
www.hotelhaffner.pl

Skontaktuj się z obiektem

Rafał Starobrat Sales Manager +4858...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Haffner

Sopocki hotel konferencyjny świętował swoje dziesiąte urodziny

Data aktualności: 27-11-2012

 • Sopocki hotel konferencyjny świętował swoje dziesiąte urodziny - Hotel Haffner

  23 listopada 2012 r. w największej sali bankietowej trójmiejskiego hotelu odbyła się uroczysta gala, na której pojawiło się liczne grono przyjaciół hotelu, m.in.- przedstawiciele władz miasta, trójmiejskich uczelni, biznesu, kultury i mediów.

  Zgromadzonych gości powitała prezes zarządu Hotelu Haffner Małgorzata Winiarska, która podziękowała wszystkim klientom, gościom i partnerom hotelu oraz podkreśliła jak dumna jest z pozycji, którą obiekt osiągnął od momentu powstania. Jedną z atrakcji wieczoru był koncert „Malicki solo i wiolo” z udziałem pianisty Waldemara Malickiego i wiolonczelistki Małgorzaty Krzyżanowicz. O obsługę cateringową wieczoru zadbał Łukasz Szczepaniak, szef kuchni Hotelu Haffner, który specjalnie na tę okazję przygotował dania kuchni świata oraz tort urodzinowy.

  Czterogwiazdkowy Hotel Haffner dysponuje 8 salami konferencyjnymi, które pozwalają na organizację spotkań biznesowych, szkoleń, czy seminariów. Zróżnicowana pojemność sal w połączeniu z kompleksową infrastrukturą obiektu zapewnia prawidłowy przebieg każdej imprezy. Dla każdego rodzaju wydarzenia hotel proponuje indywidualne rozwiązania - sale konferencyjne są przygotowywane w wybranym stylu i konfiguracji z wystrojem dopasowanym do potrzeb ich użytkowników. Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesną infrastrukturę techniczną - na ich wyposażenie składają się: rzutnik multimedialny, rzutnik folii, flipchart, nagłośnienie, zestaw mikrofonów (w tym bezprzewodowych), odtwarzacz DVD/CD i VHS, telewizor oraz podłączenie do internetu poprzez sieć WLAN oraz Wi-Fi. W Sali Bursztynowej mogą być organizowane kameralne spotkania biznesowe, a w połączonych Salach Gdańsk, Sopot i Gdynia - duże imprezy z udziałem do 300 uczestników. Obsługa hotelu pomaga również w organizacji imprez towarzyszących, od pokazów tanecznych przez Cassino Hotel, po przejażdżki rowerowe i konne, rozgrywki tenisowe na kortach znajdujących się bezpośrednio obok hotelu, oraz imprezy z ogniskiem i pokazem sztucznych ogni na pobliskim Grodzisku. Hotel dysponuje 100 klimatyzowanymi pokojami i 6 apartamentami z bezpłatnym dostępem do internetu. Do dyspozycji uczestników odbywających się w obiekcie konferencji pozostają również restauracja, pub, kawiarnia, salon fryzjerski, Baby Hotel, basen i SPA.

  Szczegółowe informacje na temat oferty konferencyjnej obiektu można uzyskać pod numerami telefonów 58 550 98 02 lub 58 550 98 66.

  źródło: www.hotelhaffner.pl