Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Haffner

Jana Jerzego Haffnera 59, 81-715 Sopot
www.hotelhaffner.pl

Skontaktuj się z obiektem

Rafał Starobrat Sales Manager +4858...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Haffner

Wypoczynkowy Hotel roku 2012

Data aktualności: 22-11-2012

 • Wypoczynkowy Hotel roku 2012 - Hotel Haffner

  Sopocki Hotel Haffner zwyciężył w plebiscycie "Hotel Roku 2012" w kategorii „Wypoczynek” organizowanym przez portal hrs.pl wraz z magazynami "Newsweek" i "Forbes".

   

   

   

   

     To kolejne wyróżnienie jakie sopocki Haffner otrzymał w ostatnich miesiącach. - Przypomnijmy, że zeszły rok zakończył z tytułem TOP Hotel SPA 2011, a obecny otworzył tytułem Travellers' Choice przyznawanym przez portal TripAdvisor oraz nagrodą SPA Prestige Awards w kategorii Ślubne SPA - informuje Karol Brzoskowski, Marketing & PR Manager Hotelu Haffner.

  Czterogwiazdkowy Hotel Haffner dysponuje 100 pokojami i 6 apartamentami z bezpłatnym dostępem do internetu. Do dyspozycji gości pozostają m.in. basen, SPA, restauracja specjalizująca się w kuchni śródziemnomorskiej i polskiej, pub oferujący dania kuchni amerykańskiej, kawiarnia, Baby Hotel, pokój zabaw dla dzieci oraz salon fryzjerski. Hotel dysponuje 8 salami konferencyjnymi, które pozwalają na organizację spotkań biznesowych, szkoleń i seminariów. Zróżnicowana pojemność sal umożliwia organizację każdej imprezy - od małych spotkań biznesowych w Sali Bursztynowej po konferencje dla 300 uczestników w połączonych Salach Gdańsk, Sopot i Gdynia.

   


  źródło: www.hotelhaffner.pl