Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Haffner

Jana Jerzego Haffnera 59, 81-715 Sopot
www.hotelhaffner.pl

Skontaktuj się z obiektem

Rafał Starobrat Sales Manager +4858...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Haffner

Jeden z najlepiej ocenianych hoteli luksusowych w Polsce

Data aktualności: 22-11-2012

 • Jeden z najlepiej ocenianych hoteli luksusowych w Polsce - Hotel Haffner

  Portal TripAdvisor opublikował listę najlepiej ocenianych hoteli na świecie.

   

   

   

   

   

     Portal TripAdvisor po raz kolejny ogłosił listę najlepiej ocenianych hoteli na świecie: Travellers' Choice. Tytuły w każdej kategorii przyznawane były na podstawie ocen wystawianych przez użytkowników serwisu TripAdvisor oraz osób dokonujących rezerwacji za pośrednictwem serwisów rezerwacyjnych: Expedii i Hotels.com. Polskie hotele nagrodzone zostały w kategoriach: najlepsze hotele w Polsce, najlepsze hotelowe okazje, najlepsze hotele luksusowe, najmodniejsze hotele oraz hotele z najlepszą obsługą. Hotel Haffner znalazł się wśród 25 najlepiej ocenionych hoteli luksusowych w Polsce.


  Strona, na której opublikowane są wszystkie wyniki: http://pl.tripadvisor.com/TravelersChoice-Hotels

  To nie jedyne wyróżnienie, które Hotelu Haffner otrzymał w ciągu ostatnich dni. W VI edycji plebiscytu SPA Prestige Awards organizowanego przez firmę Comfortum Hotel Haffner wygrał w kategorii Ślubne SPA pozostawiając w tyle między innymi takie hotele jak: Hotel Azzun Orient SPA & Wellness z Kromerowa, czy Butique hotel HOT_elarnia z Puszczykowa.

   


  źródło: www.hotelhaffner.pl