Nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia posiada w pełni wyposażone zaplecze konferencyjne. Ciekawe położenie obiektu sprawia, że uczestnicy konferencji i goście biznesowi mogą się zrelaksować dzięki malowniczemu widokowi na Ostrów Tumski, Odrę i wieczorne iluminacje Uniwersytetu.

Konferencje we Wrocławiu Hotel posiada 6 sal konferencyjnych. Pięć modułowych sal znajduje się na parterze, w każdej z nich zmieści się od 25 do 50 osób w ustawieniu kinowym. Z połączenia 4 modułów może powstać sala o powierzchni ok. 200 mkw., mieszcząca 200 osób. Szósta sala, Meander umiejscowiona jest na piętrze. Hotel posiada również pokój klubowy, przeznaczony na kameralne spotkania biznesowe. Zaplecze konferencyjne jest nowocześnie wyposażone technicznie w nagłośnienie, ekrany, flipcharty, zestawy DVD i podesty sceniczne. Projektor multimedialny jest również dostępny, za dodatkową opłatą. W salach konferencyjnych jest dostęp do światła dziennego – hotel ma malowniczy widok na Ostrów Tumski. Na życzenie istnieje możliwość zaciemnienia światła.Spotkania biznesowe i eventy na tarasie Od wiosny do jesieni dla gości dostępny jest taras hotelowy z pięknym widokiem na Odrę i Ostrów Tumski. Jest to świetne miejsce na biznesowe śniadanie lub lunch, a także event firmowy czy imprezę integracyjną. Restauracja hotelowa może przygotować przyjęcie z grillem na świeżym powietrzu lub zorganizować spotkania z innymi atrakcyjnymi motywami, na życzenie klienta.Zaplecze noclegowe i atrakcje

Hotel posiada 350 miejsc noclegowych w 177 nowocześnie urządzonych pokojach o różnym standardzie (Standard, Twin, Superior, Studio oraz apartamenty). Do dyspozycji gości są – hotelowa Restauracja Panorama, kasyno, lobby bar i strefa Wellness by Sand SPA. Uczestnicy konferencji oraz goście hotelowi mogą skorzystać również z atrakcji organizowanych przez obsługę hotelu – rejsów statkiem po Odrze, gry w golfa na polu Gradi Golf Club lub przejażdżek rowerowych.