Wrocław jest miastem, które od lat prężnie rozwija się i przyciąga swoją ofertą sektor biznesowy. Jednym z najważniejszych miejsc na wrocławskiej mapie MICE jest czterogwiazdkowy Hotel HP Park Plaza, który zapewnia komfortowe warunki do pracy i odpoczynku, również i w czasie obostrzeń związanych z pandemią. Stale dostosowywana do potrzeb gości oferta oraz indywidualne podejście do klienta sprawia, że każde wydarzenie organizowane w HP Park Plaza będzie niepowtarzalne i dobrze wspominane przez jego uczestników.

Usytuowanie obiektu, do którego zapraszamy gości eventu lub konferencji, niewątpliwie ma znaczenie dla końcowej oceny przedsięwzięcia. Jest ono jednocześnie jednym z największych atutów wrocławskiego hotelu HP Park Plaza – położonego blisko Ostrowa Tumskiego, zaledwie 10 minut spacerem do Rynku i z dogodnym dojazdem z autostrad A4, A8 oraz AOW. Tereny zielone otaczające obiekt oraz widok na wyspy odrzańskie pozwolą na zrelaksowanie się również podczas pobytu służbowego, a bliskość atrakcji kulturalnych oraz turystycznych – lepsze poznanie stolicy Dolnego Śląska.

Kierunek: konferencje w samym centrum Wrocławia

Prawdziwie profesjonalny obiekt konferencyjny powinien zapewnić nowoczesne zaplecze szkoleniowe, niezawodny sprzęt multimedialny, smaczną i zróżnicowaną kuchnię oraz wsparcie życzliwego i doświadczonego zespołu. Wszystkie wymienione komponenty zawiera oferta biznesowa HP Park Plaza. Do dyspozycji organizatorów spotkań oddanych jest 6 sal konferencyjnych, które łącznie zajmują powierzchnię 306 mkw.

Hotel HP Park Plaza Wrocław sale konferencyjne

Wszystkie przestrzenie mają dostęp do światła dziennego, a pięć z nich posiada oszklone ściany zewnętrzne z możliwością pełnego zaciemnienia. Modułowe sale: Dalia, Lilia, Malwa oraz Róża – każda o powierzchni 50 mkw. - po połączeniu pomieszczą 180 uczestników konferencji. Sale są klimatyzowane i wyposażone w sprzęt audiowizualny niezbędny do przeprowadzenia szkoleń lub kameralnych zebrań.

Hotel HP Park Plaza Wrocław sale konferencyjne

Już wkrótce Hotel HP Park Plaza udostępni nową, dużą salę konferencyjną, która zajmie miejsce dawnego kasyna. W planowanej sali Rotunda będzie można organizować konferencje dla nawet 250 osób w układzie teatralnym lub bankiety angielskie dla maksymalnie 200 gości. Nowoczesne wyposażenie, m.in. profesjonalne nagłośnienie, regulowane automatycznie oświetlenie LED-owe, 2 ekrany oraz rzutnik o wysokiej rozdzielczości zapewnią optymalne warunki zarówno na uroczystości rodzinne, np. wesela dla 120 osób, jak i firmowe bankiety. Odpowiednie przygotowanie konferencji z udziałem zagranicznych gości umożliwią kabiny do tłumaczeń symultanicznych.

Wytrawne czy słodkie? Przerwy kawowe i zaplecze restauracyjne HP Park Plaza

Chcielibyście podzielić się ze uczestnikami swojego spotkania pięknym widokiem na rzekę Odrę? Z sali Lilia można wyjść bezpośrednio na taras, na którym na gości konferencyjnych czekać będzie przerwa kawowa z domowym ciastem autorstwa hotelowych cukierników i wyśmienita kawa. Podobnie jak do organizacji każdego wydarzenia w HP Park Plaza, również do wyboru przerw kawowych przywiązuje się tu dużą wagę. Meeting plannerzy zdecydować się mogą np. na przekąski wytrawne, wybór świeżych ciast, przekąski fit lub zaproponować swoim gościom warzywa, dipy bądź soki owocowe.   

Hotel HP Park Plaza Wrocław sale konferencyjne

Równie perfekcyjne są potrawy serwowane w restauracji hotelu, której szef, Zbigniew Koźlik, tworzy i urozmaica wrocławską kuchnię, oferując autorskie menu i dbając o podniebienie każdego klienta. Warto dodać, że restauracja jest członkiem szlaku kulinarnego „Smaki Dolnego Śląska”, a serwowane w niej dania zyskały certyfikat „Dziedzictwa Kulinarnego Dolnego Śląska”.

Hotel HP Park Plaza Wrocław sale konferencyjne

Odpoczynek po pracowitym dniu. Pokoje i rekreacja w hotelu HP Park Plaza

Hotel bywa drugim domem, dlatego ważne jest, aby goście czuli się w nim swobodnie, a odpoczynek przebiegał bez zakłóceń. Goście wrocławskiego czterogwiazdkowca mogą liczyć na pełen komfort. Duże zaplecze noclegowe – 177 pokoi – pozwoli na zakwaterowanie wszystkich uczestników wydarzenia w HP Park Plaza. Klienci mogą zarezerwować pokoje w preferowanych kategoriach: Standard, Twin, Superior, Studio oraz Apartament. Pokoje na piątym i szóstym piętrze przeszły kompleksową modernizację, a do stałych usług w HP Park Plaza włączono m.in. pillow service, rozszerzoną opcję room service, minibar, możliwość pobytu z pupilem wraz z zapewnieniem akcesoriów dla pupila czy oczyszczacz powietrza.

Hotel HP Park Plaza Wrocław sale konferencyjne

W związku z pandemią koronawirusa, w hotelu wprowadzono specjalną politykę bezpieczeństwa, zapewniającą najwyższe standardy dotyczące higieny i utrzymania czystości.

Dwudziestoletnie doświadczenie na wrocławskim rynku MICE gwarantuje odpowiednie przygotowanie i realizację wydarzenia w HP Park Plaza. Hotel premiuje również długofalową współpracę, oferując pakiety biznesowe, program lojalnościowy i specjalne ceny za usługi noclegowe, warunki płatności, rezerwacji lub anulacji.