Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Iskra

Planty 4, 26-600 Radom
http://www.hotelewam.pl/622-hotel-iskra-radom.html

Skontaktuj się z obiektem

Recepcja Hotelu Iskra recepcja +4848...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Iskra

W radomskim hotelu pojawią się nowe sale konferencyjne

Data aktualności: 22-11-2012

 • W radomskim hotelu pojawią się nowe sale konferencyjne - Hotel Iskra

  Grupa Hotelowa WAM zapowiada utworzenie w trzygwiazdkowym obiekcie dodatkowego zaplecza konferencyjnego.

  Nowa przestrzeń konferencyjna hotelu zajmie powierzchnię ok. 146 mkw i będzie składała się z jednej dużej sali lub kilku mniejszych sal konferencyjnych. Jak informują przedstawiciele Grupy WAM, do której należy Hotel Iskra, aktualnie trwają prace nad dokumentacją projektowo-kosztorysową dla inwestycji.

  Na chwilę obecną w hotelu znajduje się tylko jedna sala konferencyjna, mieszcząca 22 osoby w układzie bankietowym i wyposażona w projektor multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie oraz dostęp do internetu. W pomieszczeniu mogą odbywać się szkolenia, konferencje oraz spotkania panelowe. O przerwy kawowe oraz lunche dla uczestników spotkań dba obsługa hotelowej restauracji specjalizującej się w potrawach tradycyjnej kuchni polskiej.

  Hotel Iskra w Radomiu oferuje 100 miejsc noclegowych w 50 pokojach - w tym 7 pokojach jednoosobowych, 34 dwuosobowych, 7 trzyosobowych oraz 2 pokojach typu studio. Przy hotelu znajduje się parking, mogący pomieścić 15 samochodów osobowych.

  źródło: www.hotelewam.pl