Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Iskra

Planty 4, 26-600 Radom
http://www.hotelewam.pl/622-hotel-iskra-radom.html

Skontaktuj się z obiektem

Recepcja Hotelu Iskra recepcja +4848...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Iskra

Radomski hotel zyska nowe sale konferencyjne

Data aktualności: 08-02-2013

 • Radomski hotel zyska nowe sale konferencyjne - Hotel Iskra

  Należący do Grupy Hoteli WAM trzygwiazdkowy hotel ogłosił przetarg na wykonanie kompleksowych prac budowlanych związanych z adaptacją części pomieszczeń parteru na sale konferencyjne.

   

   

   

   

   

   


  Jak informuje serwis Horecanet, w ramach przebudowy hotelu powstaną dwa pomieszczenia - duża sala konferencyjna o powierzchni 73,35 mkw. oraz mała sala konferencyjna o powierzchni 36,90 mkw. Na chwilę obecną hotel posiada jedną salę konferencyjną, mogącą pomieścić 22 osoby w układzie bankietowym. Pomieszczenie jest wyposażone w projektor multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie oraz dostęp do internetu i może służyć jako miejsce do organizacji szkoleń, imprez okolicznościowych, spotkań panelowych i konferencji. Przerwy kawowe oraz lunche zapewnia hotelowa restauracja.

  Hotel Iskra oddaje do dyspozycji gości 100 miejsc noclegowych w 50 pokojach z bezprzewodowym dostępem do internetu, w tym 7 pokojach jednoosobowych, 34 pokojach dwuosobowych, 7 pokojach trzyosobowych oraz 2 pokojach typu studio. Wspomniana juz hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach tradycyjnej kuchni polskiej, a także oferuje menu pełne potraw z ryb słodkowodnych i morskich. Przy hotelu znajduje się parking, mogący pomieścić 15 samochodów osobowych. Hotel jest miejscem przyjaznym zwierzętom.

  źródło: Horecanet