Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Krasicki

Pl.Zamkowy 1/7, 11-100 Lidzbark Warmiński
http://www.hotelkrasicki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Krasicki

Hotel Krasicki najlepszym luksusowym hotelem historycznym

Data aktualności: 06-11-2013

 • Hotel Krasicki najlepszym luksusowym hotelem historycznym - Hotel Krasicki
  Od 1 listopada 2013 r. czterogwiazdkowy Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim może pochwalić się prestiżowym tytułem Best Luxury Historical Hotel, przyznanym w konkursie World Luxury Hotel Award 2013.
   
  Hotel Krasicki jest jedynym polskim hotelem, który otrzymał tę prestiżową nagrodę, od momentu jej ustanowienia. Przedstawiciele międzynarodowej branży turystycznej oraz goście odwiedzający ten hotel konferencyjny w Lidzbarku Warmińskim docenili jego luksusowe wnętrza, łączące nowoczesny design i architekturę sprzed wieków oraz najwyższą jakość usług, które oferuje swoim gościom. 
   
  Najlepszy spośród tysiąca hoteli
   
  Hotel Krasicki rywalizował o tytuł Best Luxury Historical Hotel z ponad tysiącem innych obiektów - hotelami, grupami hotelowymi, resortami i ekskluzywnymi pensjonatami z całego świata. Zwycięzcy zostali wyłonieni w wieloetapowym głosowaniu. Międzynarodowe jury wyłoniło zwycięzców spośród obiektów, które w plebiscycie on-line trwającym od 24 czerwca do 26 lipca, otrzymały najwięcej głosów.
   
  Statuetki wręczono podczas uroczystej gali, która odbyła się w Indigo Pearl Resort w Tajlandii - hotelu, który w ubiegłym roku wygrał plebiscyt World Luxury Hotel Award. Wzięli w niej udział przedstawiciele luksusowych hoteli, grup hotelowych i pensjonatów z całego świata. W imieniu Hotelu Krasicki prestiżową statuetkę odebrała Katarzyna Grabińska, dyrektor Działu Marketingu i Sprzedaży. - To dla nas niezwykły zaszczyt, że jako pierwsza polska marka hotelowa, zostaliśmy uhonorowani międzynarodową nagrodą dla najbardziej luksusowych obiektów, a nasz hotel docenili nie tylko najlepsi specjaliści z branży, ale również goście, którzy wspierali naszą kandydaturę – mówi Andrzej Dowgiałło, prezes Grupy Anders, do której należy Hotel Krasicki. - To wyróżnienie, a także liczba odwiedzających nas osób potwierdzają, że przeprowadzona przez nas rewitalizacja i adaptacja przedzamcza była strzałem w dziesiątkę. W ciągu dwóch i pół roku mieliśmy zaszczyt gościć ponad 36 tysięcy podróżnych z całego świata - dodaje.
   
  Kolejna nagroda na koncie hotelu
   
  Hotel Krasicki jako pierwsza polska marka hotelowa może pochwalić się wyróżnieniem World Luxury Hotel Award. Prestiżowe nagrody, przyznane już po raz siódmy, potwierdzają, że zwycięskie hotele oferują najwyższy standard jakości, obsługi klienta oraz troskę o komfortowy wypoczynek gości. To nie pierwsza nagroda otrzymana przez Hotel Krasicki. Jego wnętrza, nawiązujące stylistyką do pierwotnej estetyki obiektu, były wielokrotnie nagradzane przez międzynarodowe gremia. Architekturę Hotelu Krasicki doceniono między innymi w 2011 roku w konkursie International Hotel Award, w kategorii Best New Hotel Construction and Design.
   

Oferty specjalne

 • Nowe pomocje dla biznesu

  Mamy świadomość, że konkurencja jest potrzebna. Dzięki niej wszyscy klienci otrzymują korzystniejsze oferty, a dla każdego obiektu jest to dodatkowy bodziec, aby podwyższać jakość usług. Dlatego postanowiliśmy docenić konkurencję i dać naszym klientom jeszcze więcej! Pokaż nam, że byłeś gościem...
 • 299 złotych powodów, dla których warto spędzić z nami pierwsze urodziny

  10 maja 2012 obchodzimy pierwsze urodziny Hotelu Krasicki. Z tej okazji naszych Gości obdarowujemy wyjątkową propozycją: • cena za pokój 2-os. ze śniadaniem 299 zł • dzieci do 12 lat GRATIS • Liczba pokoi w ofercie ograniczona
 • Najpiękniejszy początek wiosny Cena od 249zł Rezerwuj on-line

  Najpiękniejszy początek wiosny w najpiękniejszym Hotelu Polski, Europy i Świata !!!! W terminach 15 – 31 marca cena pokoju 2 osobowego ze śniadaniem. Najlepsza cena pokoi tylko przy rezerwacji internetowej
 • Majówka u Xięcia Biskupa 27.04 – 06.05.2012

  Spędź długi majowy weekend w miejscu magicznym. Naładuj akumulatory. Ciesz się Rodziną, pogodą, świetnym wypoczynkiem. Aktywność na świeżym powietrzu pozwoli Ci być blisko natury, a spotkania z astronomem i historykiem zapewnią humorystyczną dawkę wiedzy!
 • POMALUJMY świat potrzebujących dzieci

  Październik, Listopad i Grudzień ogłaszamy miesiącem odpowiedzialnego biznesu Bądź firmą odpowiedzialną społecznie! POMALUJMY świat potrzebujących dzieci z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ornecie. Zorganizuj Event w Hotelu Krasicki i wspólnie z nami pomóż odmalować świetlicę dla dzieci...