Z myślą o organizatorach konferencji hotel przygotował specjalną ofertę pakietową. Promocja obowiązuje od września 2012 r    

    Hotel proponuje ofertę obejmującą dwa pakiety konferencyjne: Pakiet Dzienny i Pakiet 24h.  W skład Pakietu Dziennego, w cenie 129 zł/os brutto wchodzą:

       wynajem sali konferencyjnej z wyposażeniem,        całodzienny serwis kawowy,        lunch w formie bufetu.

Z kolei pakiet 24h w cenie 279 zł/os brutto, oprócz ww., obejmuje dodatkowo:

 nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem,  kolację w formie zimnego bufetu,  bezpłatne korzystanie ze stołu bilardowego.

Oferta jest przeznaczona dla grup od 10 osób.  

Trzygwiazdkowy Hotel Lamberton znajduje się w miejscowości Ołtarzew, 19 km od centrum Warszawy, w pobliżu zjazdu z nowej autostrady A2.

Hotel posiada nowoczesne wnętrza z pięknymi elementami stylu neoklasycystycznym. Żywe kolory wraz z wysmakowanym wykończeniem dają poczucie elegancji i komfortu. Hotel udostępnia 7 klimatyzowanych sal konferencyjnych z możliwością łączenia, dzięki czemu na dwóch poziomach uzyskamy dwie niezależne powierzchnie konferencyjno-bankietowe o powierzchni 320m2 i 214m2. Pomieszczenia wyposażone są w sprzęt multimedialny, nagłośnienie i Internet bezprzewodowy. Do dyspozycji gości Hotel oddaje 102 pokoje w tym 2 apartamenty. We wszystkich pokojach istnieje bezpłatny dostęp do Internetu.

W Restauracji hotelowej serwowane są dania tradycyjnej kuchni polskiej oraz starannie dobrane wina i inne alkohole.  Dodatkowe atrakcje dla gości hotelowych to kameralny Klub z drink barem, bilard i piłkarzyki. Hotel posiada bezpłatny, ogrodzony i monitorowany parking.

źródło: www.hotellamberton.pl