Jeśli chcesz zorganizować konferencję w dobrej cenie, a oprócz nowoczesnego wyposażenia istotny jest dla Ciebie unikalny design, skorzystaj z oferty Hotelu Lamberton.

Trzygwiazdkowy hotel konferencyjny pod Warszawą posiada siedem klimatyzowanych sal konferencyjnych wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny, nagłośnienie i szybki internet bezprzewodowy o prędkości 4 MB/s. Sale znajdujące się na parterze budynku posiadają szerokie, otwierane drzwi balkonowe umożliwiające wjazd i ekspozycję samochodu. Pomieszczenia, utrzymane w oryginalnym, neoklasycystycznym wystroju, mieszczą do 200 osób w ustawieniu teatralnym i mogą być ze sobą łączone dzięki zastosowaniu dźwiękoszczelnych i mobilnych ścian działowych. Ich złożenie daje możliwość skorzystania z całkowicie nowej przestrzeni, którą jest sala bankietowo-balowa o powierzchni 320 mkw. Ponadto uczestnicy odbywających się w obiekcie wydarzeń mają do dyspozycji komputer z dostępem do internetu, dostępny w hotelowym lobby.

Imprezy integracyjne przez cały rok

Do dyspozycji gości Hotelu Lamberton pozostaje również oszklona, piętrową altana grillowa na 200 osób z salą kominkową, barem i ogrodem. Z powodzeniem mogą być w niej organizowane imprezy z indywidualnie dobranym menu i programem integracyjnym. Pomieszczenie zostało zaprojektowane w taki sposób, by można było z niego korzystać niezależnie od pogody i pory roku. Na zaplecze noclegowe hotelu składa się 185 miejsc w 102 pokojach jedno- i dwuosobowych z dostępem do internetu. Część pokoi posiada klimatyzację. Hotelowa restauracja jest w stanie pomieścić do 200 osób. Jest to lokal nietypowy - dzięki przystępnym cenom dań służy on bowiem nie tylko hotelowym gościom, lecz również okolicznym mieszkańcom jak i pracownikom pobliskich firm.

Dogodna lokalizacja

Jednym z atutów hotelu jest jego lokalizacja - obiekt znajduje się na przedmieściach Warszawy od strony Poznania, w miejscowości Ołtarzew, przy głównej trasie (E30), w pobliżu zjazdu z nowej autostrady A2. Hotel posiada także duży, monitorowany i bezpłatny parking. Obsługa obiektu jest w stanie zapewnić gościom hotelu takie dodatkowe atrakcje, jak kolacje grillowe i wieczory przy ognisku, zabawy outdoorowe dla grup o charakterze integracyjnym czy imprezy tematyczne z indywidualnie skomponowaną scenografią i oprawą artystyczną. Dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej i eventowej Hotelu Lamberton można uzyskać pod numerami telefonów 22 731 60 93 oraz 22 721 21 00.